صفحه نخست »» اقتصادی »» صنعت معدن و بازرگانی ۱۳:۵۲ ۱۳۹۸/۰۸/۲۱

افتتاح بیش از ۸ هزار میلیارد تومان طرح فولادی

اکوبورس: رئیس‌جمهوری اعلام کرد: در سفر کرمان، شاهد افتتاح بیش از ۸ هزار میلیارد تومان طرح عظیم فولادی بودیم.
افتتاح بیش از ۸ هزار میلیارد تومان طرح فولادی

به گزارش اکوبورس، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جریان سفر به استان کرمان اظهارکرد: در سفر به کرمان، ۱۴ هزار میلیارد تومان پروژه را افتتاح کردیم و شاهد افتتاح بیش از ۸ هزار میلیارد تومان طرح عظیم فولادی (در مجموعه گل گهر) بودیم.

وی افزود: بیش از ۱۱۳۵ طرح با ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار و با اشتغالزایی ۲۲۰۰ نفر در بخش کشاورزی، راه، ورزش، صنعت و نیرو افتتاح شد و امیدوارم این طرح‌ها مایه خیر و برکت برای کرمانی‌ها باشد. این پروژه‌ها نشان می‌دهد که بخش خصوصی و دولت در کنار یکدیگر بوده‌اند.

رئیس‌جمهوری تصریح کرد: افتتاح کارخانه اسید سولفوریک مجموعه مس سرچشمه نه تنها از بعد صنعتی بلکه از دیدگاه زیست محیطی بسیار مهم است و باید سلامت و زندگی خوب مردم به عنوان هدف اول ما باشد و این طرح برای مردم رفسنجان و استان کرمان را بسیار خوب ارزیابی می‌کنیم.

وی ادامه داد: خوشحال‌کننده است که جوانان روستایی احساس کنند همه امکانات زندگی سالم و خوب در کنار آنها قرار دارد.

برچسب ها حسن روحانی ،
اخبار مرتبط

هماهنگی شرکت مس با دانش و تکنولوژی روز دنیا

اکوبورس: رئیس خانه معدن ایران گفت: صنایع معدنی برای افزایش بهره‌وری باید با دانش روز و تجهیزات جدید هماهنگ باشند و در این میان صنعت مس ایران به‌عنوان یک صنعت مادر همواره در حال تطبیق خود متناسب با دانش و تکنولوژی روز دنیا است.

۱۷:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ ادامه مطلب

تاخت‌و‌تاز گرانی در بازار لوازم خانگی

اکوبورس: بازار لوازم خانگی چند سالی با رکود مواجه بود ولی با افزایش نرخ بنزین رکود بیشتری بر این بازار حکمفرما شد؛، به طوری که گرانی بنزین سبب شد قدرت خرید مردم کمتر از قبل شود و از طرف دیگر به دلیل افزایش کرایه حمل‌ونقل، نرخ لوازم خانگی هم بالاتر رفته است.

۱۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ادامه مطلب

گوشت گوسفندی ارزان شد

اکوبورس: رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه افزایش قیمت دلار باعث شروع قاچاق دام زنده از مناطق غرب کشور شده است، گفت: طی حدود دوماه اخیر، قیمت گوشت گوسفندی نزدیک به ۱۵ هزارتومان کاهش یافته است.

۱۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ ادامه مطلب

حمایت شرکت ملی مس از ایده‌های دانشجویی برای افزایش ایمنی

اکوبورس: مدیرعامل شرکت مس، در مراسم افتتاحیه همایش ملی ایمنی در صنایع معدنی گفت: از تمام دانشگاه‌ها و دانشجویان در هر سطحی که دارای ایده و خلاقیت جدید برای افزایش سطح ایمنی در معادن هستند قطعا حمایت مادی و معنوی خواهیم کرد.

۱۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ ادامه مطلب

استخراج سنگ آهن شتاب می‌گیرد

اکوبورس: آمارهای منتشر شده در زمینه میزان ذخایر زمین شناسی سنگ آهن کشور رقم ۵.۲ میلیارد تن را نشان می‌دهد که ۲۴ درصد آن در منطقه گل گهر سیرجان واقع شده و اکنون در فاصله باقیمانده تا افق ۱۴۰۴ شاهد شتاب بخشیدن به روند استخراج این ماده معدنی هستیم.

۱۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!