صفحه نخست »» اقتصادی »» صنعت معدن و بازرگانی ۱۳:۵۲ ۱۳۹۸/۰۸/۲۱

افتتاح بیش از ۸ هزار میلیارد تومان طرح فولادی

اکوبورس: رئیس‌جمهوری اعلام کرد: در سفر کرمان، شاهد افتتاح بیش از ۸ هزار میلیارد تومان طرح عظیم فولادی بودیم.
افتتاح بیش از ۸ هزار میلیارد تومان طرح فولادی

به گزارش اکوبورس، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جریان سفر به استان کرمان اظهارکرد: در سفر به کرمان، ۱۴ هزار میلیارد تومان پروژه را افتتاح کردیم و شاهد افتتاح بیش از ۸ هزار میلیارد تومان طرح عظیم فولادی (در مجموعه گل گهر) بودیم.

وی افزود: بیش از ۱۱۳۵ طرح با ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار و با اشتغالزایی ۲۲۰۰ نفر در بخش کشاورزی، راه، ورزش، صنعت و نیرو افتتاح شد و امیدوارم این طرح‌ها مایه خیر و برکت برای کرمانی‌ها باشد. این پروژه‌ها نشان می‌دهد که بخش خصوصی و دولت در کنار یکدیگر بوده‌اند.

رئیس‌جمهوری تصریح کرد: افتتاح کارخانه اسید سولفوریک مجموعه مس سرچشمه نه تنها از بعد صنعتی بلکه از دیدگاه زیست محیطی بسیار مهم است و باید سلامت و زندگی خوب مردم به عنوان هدف اول ما باشد و این طرح برای مردم رفسنجان و استان کرمان را بسیار خوب ارزیابی می‌کنیم.

وی ادامه داد: خوشحال‌کننده است که جوانان روستایی احساس کنند همه امکانات زندگی سالم و خوب در کنار آنها قرار دارد.

برچسب ها حسن روحانی ،
اخبار مرتبط

سینگال‌های مثبت بورسی سرپرست وزارت صمت

اکوبورس: پذیرش آسیب‌های قیمت‌گذاری دولتی و اعتقاد به ارز تک نرخی دو اظهار نظر مهم سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت است. حسین مدرس خیابانی حتی گفته است: اعتقاد دارم اقتصاد ایران به ارز ۴۲۰۰ تومانی نیاز ندارد. وی درباره بورس نیز سیگنال‌های مثبتی را بیان کرده است.

۱۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ادامه مطلب

نقشه بی‌سروصدای دولت برای برنج ارزان

اکوبورس: اکنون برنج وارداتی با نرخ نیمایی وارد کشور می‌شود. البته برنج وارداتی (حتی با نرخ نیمایی) همچنان به صورت قطره‌چکانی، وارد و از گمرکات ترخیص می‌شود. به نظر می‌رسد که دولت با حذف غیررسمی و بی‌سروصدای برنج از لیست کالاهای اساسی، به دنبال صرفه‌جویی ارزی است.

۱۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ادامه مطلب

توزیع نامحدود مرغ منجمد آغاز شد​

اکوبورس: مدیرکل تامین دام و فرآوری محصولات دامی شرکت پشتیبانی امور دام گفت: توزیع مرغ منجمد تنظیم بازاری به قیمت ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان در تمام استان های کشور بدون محدودیت آغاز شد.

۱۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ ادامه مطلب

هجوم خریداران به بازار آهن

اکوبورس: پس از به وجود آمدن زمینه‌های کمبود عرضه در بازار داخلی و التهابات متاثر از نوسانات دلار بازار ازاد به همراه روند افزایشی نرخ صادراتی شمش دست به‌دست هم دادند تا شرایط را برای نوسان گیری بازار آزاد شمش مساعد کنند.

۱۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!