صفحه نخست »» بازار سرمایه »» فرابورس ۱۶:۲۵ ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
سرپرست مدیریت ناشران بازار پایه فرابورس ایران خبر داد:

عدم انتشار صورت‌های مالی حسابرسی‌شده مانع بازگشایی نماد شلیا

اکوبورس: چندی پیش شرکت مواد ویژه لیا طی اطلاعیه‌ای از طریق سامانه کدال، مدیرعامل جدید خود را معرفی کرد و به همین دلیل بر اساس روال اداری، توکن مدیرعامل قبلی منقضی شد که فرابورس ایران اعلام کرد بازگشایی نماد شلیا نیازمند اخذ توکن جدید و همچنین انتشار صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی‌شده است. حال فرابورس از رفع مسائل مربوط به توکن خبر داده اما نماد شلیا به دلیل عدم انتشار صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی‌شده از سوی این شرکت هنوز بازگشایی نشده است.
عدم انتشار صورت‌های مالی حسابرسی‌شده مانع بازگشایی نماد شلیا

به گزارش اکوبورس به نقل از مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، زهرا زارع سرپرست مدیریت ناشران بازار پایه فرابورس ایران در خصوص آخرین وضعیت بازگشایی نماد شلیا گفت: مشکلات مربوط به توکن برطرف شده اما صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی‌شده شلیا منتشر نشده است.

به گفته او طبق دستورالعمل افشای اطلاعات، آخرین زمان انتشار این اطلاعات تاریخ ۳۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۸ بوده که در آن زمان این اقدام صورت نگرفته است اما شرکت مواد ویژه لیا به فرابورس اعلام کرده بود تا پایان مهرماه جاری این اطلاعات را منتشر می‌کند.

زارع اظهار کرد که علی‌رغم پیگیری‌های مکرر فرابورس ایران از شرکت مواد ویژه لیا در خصوص انتشار صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی‌شده، این شرکت تا کنون اطلاعات یادشده را منتشر نکرده است و افزود: به محض انتشار این صورت‌های مالی از سوی شرکت لیا در سامانه کدال، فرابورس نسبت به بازگشایی نماد شلیا اقدام می‌کند.

آخرین اخبار مربوط به نماد شلیا را می‌توانید در اینجا و اینجا بخوانید.

برچسب ها بورس ، فرابورس ،
اخبار مرتبط

سه عرضه عمده روی میز فرابورس می‌رود

اکوبورس: سهام غیرمدیریتی سه شرکت کارخانه‌های صنعتی آزمایش، پتروشیمی ممسنی و سرمایه‌گذاری جامی به ترتیب در روزهای ششم، نهم و دوازدهم ماه جاری به‌صورت عرضه عمده در فرابورس ایران عرضه می‌شود.

۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ ادامه مطلب

ارزش بازار فرابورس از ۴۰۰ هزار میلیارد تومان گذشت

اکوبورس: فرابورس ایران در هفته منتهی به ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸، در مجموع برآیندی مثبت را ثبت کرد. در پایان روز معاملاتی چهارشنبه، شاخص آیفکس با رسیدن به ۳۹۳۲ واحد، بازدهی ۱.۲ درصدی نسبت به ابتدای هفته و ۳.۴ درصدی نسبت به ابتدای ماه جاری را به ارمغان آورد.

۱۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ ادامه مطلب

قیمت اوراق تسهیلات مسکن به ۴۱ هزار تومان رسید

اکوبورس: آمار داد و ستدهای اوراق تسهیلات مسکن در فرابورس نشان می‌دهد که این اوراق در ۷ ماه ابتدای سال‌جاری تا قیمت ۴۱ هزار تومان برای خریداران در نوسان است و در هفته‌های اخیر با اندکی افزایش نیز مواجه شده است.

۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!