صفحه نخست »» بازار سرمایه ۱۴:۲۹ ۱۳۹۸/۰۸/۲۰

فروش اوراق صکوک اجاره سرمایه گذاری و توسعه کیش در یک لحظه

اکوبورس: با توجه به صف خرید سرمایه گذاران برای اوراق صکوک اجاره شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، کل اوراق این شرکت در یک لحظه به فروش رسید.
فروش اوراق صکوک اجاره سرمایه گذاری و توسعه کیش در یک لحظه

به گزارش اکوبورس، امروز 20 آبان مصادف با روز کیش ، نخستین اوراق صکوک مناطق آزاد در بورس کیش عرضه شد. این اوراق برای تامین منابع مالی ساخت فرودگاه کیش به مبلغ 3هزار میلیارد ریال  با حضور  مرتضی بانک  ، دبیر  شورای عالی مناطق آزاد به همراه  هیات همراه به میزبانی غلامرضا مظفری مدیر عامل و رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش  عرضه شد. در این اتفاق که برای اولین بار در کشور صورت می گرفت با توجه به صف سنگین  خرید،  کل اوراق صکوک اجاره شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش به محض ارائه  و دقیقا ساعت 11:17 صبح ، بفروش رسید که در نوع خود بی سابقه محسوب می شود.

برچسب ها
اخبار مرتبط

۷ صندوق جسورانه بورسی فعال شد+ جزئیات

اکوبورس: مدیر ارتباط با مشتری صندوق نوآوری و شکوفایی از فعال شدن ۷ صندوق جسورانه بورسی در فرابورس خبر داد و گفت: هدف از راه‌اندازی صندوق‌های جسورانه بورسی سرمایه‌گذاری بر روی مگاپروژه‌ها نیست، بلکه این صندوق‌ها به سراغ سرمایه‌گذاری بر روی طرح‌هایی با رقم‌های پایین‌تر، ولی با ریسک بالاتر می‌روند.

۱۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ادامه مطلب

سینگال‌های مثبت بورسی سرپرست وزارت صمت

اکوبورس: پذیرش آسیب‌های قیمت‌گذاری دولتی و اعتقاد به ارز تک نرخی دو اظهار نظر مهم سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت است. حسین مدرس خیابانی حتی گفته است: اعتقاد دارم اقتصاد ایران به ارز ۴۲۰۰ تومانی نیاز ندارد. وی درباره بورس نیز سیگنال‌های مثبتی را بیان کرده است.

۱۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!