صفحه نخست »» اجتماعی »» فرهنگ و هنر ۱۲:۲۲ ۱۳۹۸/۰۸/۲۰

ایرانی‌ها چقدر برای لوازم آرایشی هزینه می‌کنند؟ + اینفوگرافی

اکوبورس: مرکز آمار ایران، هر نفر در سال ۹۶ برای لوازم آرایشی ۳۷ دلار هزینه کرده که این رقم برای سال ۹۷ معادل ۱۶ دلار بوده است.
ایرانی‌ها چقدر برای لوازم آرایشی هزینه می‌کنند؟ + اینفوگرافی

به گزارش اکوبورس، از تحلیل داده‌های مرکز آمار ایران، سرانه هزینه لوازم آرایشی در سال ۹۷ نسبت به ۹۶ معادل ۲۰ درصد افزایش داشته است. با توجه به افزایش قیمت‌ها این افزایش ۲۰ درصدی در هزینه به منزله افزایش در مصرف لوازم آرایشی نیست. جزییات بیشتر در این باره را می‌توانید در اینفوگرافیک تجارت‌نیوز مشاهده کنید.

newarayesh1.jpg

منبع: تجارت نیوز

برچسب ها
اخبار مرتبط

آیا محل دفن حاج احمد متوسلیان در روایت فتح سانسور شد؟

اکوبورس: اکوبورس: اکوبورس: یک روزنامه نگار نوشت: نزدیک به ۲۰سال پیش، نگارنده در مجموعه‌ مستند «عطر سیب، شکوفه‌ی زیتون» (روایت فتح) محل دقیق دفن شهید احمد متوسلیان و یارانش در منطقه‌ برباره لبنان را نشان داد. امّا این تکه از مستند و راش‌های آن قبل از پخش در شبکه۱ سیما، سانسور و محرمانه و مصادره شد.

۱۸:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ ادامه مطلب

بررسی طرح جدید مجلس برای تعویق در برگزاری کنکور ۹۹

اکوبورس: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تمهیدات این کمیسیون برای برگزاری کنکور ۹۹ در شرایط بحران کرونا، گفت: گزارش‌ها و پیام‌های متعددی از مردم، والدین داوطلبان و داوطلبان کنکور امسال مبنی بر نگرانی‌ها از شرایط بحران کرونا دریافت کرده‌ایم که مستلزم تمهیداتی است.

۱۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!