صفحه نخست »» اجتماعی »» فرهنگ و هنر ۱۲:۳۵ ۱۳۹۸/۰۸/۱۴

حذف ارائه گواهی پایان خدمت در آزمون وکالت

اکوبورس: سردار موسی کمالی مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی نیروهای مسلح گفت: مشمولان قبل از انجام خدمت سربازی می توانند در آزمون وکالت شرکت کنند.
حذف ارائه گواهی پایان خدمت در آزمون وکالت

به گزارش اکوبورس، سردار موسی کمالی مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی نیروهای مسلح،‌ با اعلام خبر فوق اظهار داشت:‌در راستای توانمندسازی و مهارت‌آموزی کارشناسان حقوقی و رسمی و مشاوران خانواده، امکان شرکت افراد فوق در آزمون‌های مرکز وکلای قوه قضائیه قبل از انجام خدمت سربازی فراهم شد.

مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی نیروهای مسلح تصریح کرد:‌ در جلسه‌ای با حضور فرمانده و مسوولان قرارگاه مهارت‌آموزی نیروهای مسلح، رئیس حقوقی و امور مجلس ستادکل و رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه هماهنگ شد که با بررسی همه‌جانبه موضوع، تفاهم‌نامه مشترک تدوین و به امضای قرارگاه مرکز مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه برسد.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس، مقرر شد که افراد واجد شرایط در حد امکان،‌ در امور حقوقی، کارشناسی و مشاوره در نیروهای مسلح به کارگیری شوند. / فارس

برچسب ها
اخبار مرتبط

خاطره‌ای گفته نشده از سپهبد سلیمانی

اکوبورس: مهدی مهرانگیز گفت: سردار یزدی می‌گوید که در یک عملیات که قرار بود یکی از بزرگترین قاچاقچیان را دستگیر کنیم حاج قاسم حواسش به دختران کوچک آن قاچاقچی بود، یعنی میخواهم از اخلاص و ایمان این شخصیت بزرگوار در کنار جدیتش در کار بگویم.

۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ ادامه مطلب

اقتصاد کشور اشتغال محور نیست

اکوبورس: معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار با انتقاد از ساختار متمرکز حاکم بر نظام اجرایی کشور در حوزه اشتغال گفت: در حال حاضر در حوزه اشتغال، ائتلاف وجود ندارد.اقتصاد کشور اشتغال محور نیست.

۱۵:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!