صفحه نخست »» اجتماعی »» فرهنگ و هنر ۱۲:۳۵ ۱۳۹۸/۰۸/۱۴

حذف ارائه گواهی پایان خدمت در آزمون وکالت

اکوبورس: سردار موسی کمالی مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی نیروهای مسلح گفت: مشمولان قبل از انجام خدمت سربازی می توانند در آزمون وکالت شرکت کنند.
حذف ارائه گواهی پایان خدمت در آزمون وکالت

به گزارش اکوبورس، سردار موسی کمالی مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی نیروهای مسلح،‌ با اعلام خبر فوق اظهار داشت:‌در راستای توانمندسازی و مهارت‌آموزی کارشناسان حقوقی و رسمی و مشاوران خانواده، امکان شرکت افراد فوق در آزمون‌های مرکز وکلای قوه قضائیه قبل از انجام خدمت سربازی فراهم شد.

مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی نیروهای مسلح تصریح کرد:‌ در جلسه‌ای با حضور فرمانده و مسوولان قرارگاه مهارت‌آموزی نیروهای مسلح، رئیس حقوقی و امور مجلس ستادکل و رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه هماهنگ شد که با بررسی همه‌جانبه موضوع، تفاهم‌نامه مشترک تدوین و به امضای قرارگاه مرکز مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه برسد.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس، مقرر شد که افراد واجد شرایط در حد امکان،‌ در امور حقوقی، کارشناسی و مشاوره در نیروهای مسلح به کارگیری شوند. / فارس

برچسب ها
اخبار مرتبط

دهان‌کجی سوئیس به تحریم‌های ضدایرانی

اکوبورس: سفر سوئیسی‌ها به ایران همانند سایر کشورهای اروپایی پس از خروج آمریکا از برجام کاهش داشته است. با این وجود درست در روزهایی که پرونده تازه‌ای در راستای سیاه‌نمایی ایران باز شده، سوئیس پای مذاکره با کشورمان نشست و تفاهم‌نامه‌ای را امضا کرد که در چهار دهه گذشته بین دو کشور برقرار نشده بود.

۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ ادامه مطلب

جایی که پیامبر گذشت نمی‌کرد

اکوبورس: حجت‌الاسلام کرمی اظهارات روحانی درباره پیمان بستن پیامبر با کفار را ناشی از نیاز رئیس جمهور برای توجیه «برجام» و تمایل برای مذاکره با غرب دانست.

۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ادامه مطلب

نظر آیت‌الله خامنه‌ای درباره «چندهمسری مردان»

اکوبورس: پیرو انتساب برخی دیدگاه‌ها و تعبیرات در موضوع «چندهمسری مردان» به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و با توجه به تأثیر آن بر مسائل خانوادگی و شئون اجتماعی، بخش زن و خانواده‌ی KHAMENEI.IR (ریحانه) فتوا و نگاه معظم‌له به این مسأله را به شکل مختصر بیان کرد.

۱۵:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ادامه مطلب

۱۴ نکته درباره تعدد زوجات یا چندهمسری از نگاه علی مطهری

اکوبورس: علی مطهری با اشاره به موضوع چندهمسری گفت: مسئله چندهمسری چیزی نیست که برای آن کارگاه ترویج درست کنیم و همه مردان را به آن ترغیب نماییم، بلکه باید به طور طبیعی مردانی که شرایط آن را دارند و از طرفی همسرانی دارند که فلسفه این حکم را می‌دانند که برای حل یک معضل اجتماعی است، به تکلیف خود عمل کنند و حکومت اسلامی نیز می‌تواند در تشخیص صلاحیت آن مردان دخالت کند.

۱۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!