صفحه نخست »» بازار سرمایه »» فرابورس ۱۱:۲۶ ۱۳۹۸/۰۸/۱۴

امکان ورود صندوق‌های سرمایه‌گذاری یکی از تغییرات مهم دستورالعمل بازار پایه

اکوبورس: در حال حاضر سهام بالغ بر ۱۸۰ شرکت در بازار پایه مبادله می‌شود که به لحاظ تعداد و نه ارزش بازاری، سهم عمده‌ای را در مقابل شرکت‌های پذیرش‌شده در بازارهای بورس و فرابورس به خود اختصاص می‌دهد.
امکان ورود صندوق‌های سرمایه‌گذاری یکی از تغییرات مهم دستورالعمل بازار پایه

به گزارش اکوبورس،در حال حاضر سهام بالغ بر ۱۸۰ شرکت در بازار پایه مبادله می‌شود که به لحاظ تعداد و نه ارزش بازاری، سهم عمده‌ای را در مقابل شرکت‌های پذیرش‌شده در بازارهای بورس و فرابورس به خود اختصاص می‌دهد.

  • فتوتیتر
برچسب ها فرابورس ،
اخبار مرتبط

قیمت اوراق تسهیلات مسکن به ۴۱ هزار تومان رسید

اکوبورس: آمار داد و ستدهای اوراق تسهیلات مسکن در فرابورس نشان می‌دهد که این اوراق در ۷ ماه ابتدای سال‌جاری تا قیمت ۴۱ هزار تومان برای خریداران در نوسان است و در هفته‌های اخیر با اندکی افزایش نیز مواجه شده است.

۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ادامه مطلب

چه سهام‌هایی بیشترین رشد را در فرابورس داشتند؟

اکوبورس: سهامداران شرکت‌های فروسیلیس ایران، نوش مازندران، نیرو محرکه و تکنوتار و کاشی در بورس و معامله‌گران شرکت‌های کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت، شیر پگاه آذربایجان شرقی و شیر پاستوریزه پگاه گلستان در فرابورس بیشترین رشد را تجربه کردند.

۱۶:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ادامه مطلب

عدم انتشار صورت‌های مالی حسابرسی‌شده مانع بازگشایی نماد شلیا

اکوبورس: چندی پیش شرکت مواد ویژه لیا طی اطلاعیه‌ای از طریق سامانه کدال، مدیرعامل جدید خود را معرفی کرد و به همین دلیل بر اساس روال اداری، توکن مدیرعامل قبلی منقضی شد که فرابورس ایران اعلام کرد بازگشایی نماد شلیا نیازمند اخذ توکن جدید و همچنین انتشار صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی‌شده است. حال فرابورس از رفع مسائل مربوط به توکن خبر داده اما نماد شلیا به دلیل عدم انتشار صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی‌شده از سوی این شرکت هنوز بازگشایی نشده است.

۱۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ادامه مطلب

۵۰ هزار میلیارد ریال اوراق منفعت جدید در راه فرابورس

اکوبورس: با اعلام فرابورس چهارمین سری از اوراق صکوک منفعت در نمادهای «افاد۵۱»، «افاد۵۲»، «افاد۵۳»، «افاد۵۴» و «افاد۵۵» به ارزشی معادل ۴۹ هزار و ۹۲۱ میلیارد ریال در تاریخ ۱۸ آبان ۹۸ پذیره‌نویسی می‌شود.

۱۶:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!