صفحه نخست »» مجامع ۱۱:۲۵ ۱۳۹۸/۰۸/۱۴
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه 134 درصدی "خفنر"

اکوبورس: هیات مدیره شرکت فنرسازی خاور پیشنهاد افزایش سرمایه 267 میلیارد و 925 میلیون ریالی، معادل 134 درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
پیشنهاد افزایش سرمایه 134 درصدی

به گزارش اکوبورس، شرکت فنرسازی خاور عنوان کرده است برنامه افزایش سرمایه از مبلغ 200 میلیارد ریال به 467 میلیارد و 925 میلیون ریال دارد.

بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه "خفنر" از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اجرای ماده 14 قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور مورخ 15 اردیبهشت 1398 مجلس شورای اسلامی به منظور رونق تولید و ایجاد اشتغال برای اصلاح ساختار مالی با استفاده از معافیت مالیاتی حکم مقرر در تبصره 1 ماده 149 قانون مالیاتهای مستقیم که در تاریخ 13 آبان 1398 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، خواهد بود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

شرکت مس در مسیر رشد و توسعه قرار دارد

اکوبورس: مدیرعامل شرکت مس در جمع سهامداران مس در مجمع فوق‌العاده گفت: خوشحال هستیم که هرچند قیمت جهانی مس نسبت به‌مدت مشابه سال قبل 400دلار به‌ازای هر تن کاهش داشته است اما میزان فروش شرکت در نه‌ماهه نخست امسال نسبت به‌مدت مشابه سال قبل 128درصد رشد داشته است.

۱۴:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!