صفحه نخست »» بازار سرمایه »» بورس اوراق و بهادر ۱۱:۳۰ ۱۳۹۸/۰۷/۳۰

رشد لرزان تالار شیشه‌ای

اکوبورس: شاخص بورس روز جاری در حالی که در ساعات آغازین به کانال ۲۹۹ هزار واحدی نیز سقوط کرد اما در ادامه و با رشد ۷۸۶ واحدی در پایان معاملات به ۳۰۲ هزار و ۱۷۷ واحد رسید.
رشد لرزان تالار شیشه‌ای

به گزارش اکوبورس،آمار معاملات بورس نشان می‌دهد که شاخص‌های بورس در پایان داد و ستدهای امروز با نوسان مواجه شدند.

نوسان شاخص ها

بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری اکثر شاخص‌های بورس با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص کل با ۷۸۶ واحد رشد معادل ۰.۲۶ درصد به ۳۰۲ هزار و ۱۷۷ واحد، شاخص‌ قیمت «وزنی - ارزشی» با ۲۱۱ واحد افزایش معادل ۰.۲۶  درصد به ۸۱ هزار و ۲۱۲ واحد، شاخص کل «هم وزن» با (۱۶۶۸) واحد افت معادل (۲.۰۳) درصد به ۸۰ هزار و ۴۲۵ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با (۱۱۱۶) واحد افت، معادل (۲.۰۳) درصد به ۵۳ هزار و ۸۲۶ واحد، شاخص آزاد شناور با (۴۶) واحد کاهش، معادل (۰.۰۱) درصد به ۳۴۲ هزار و ۳۱۲ واحد، شاخص بازار اول با ۱۴۳۰ واحد صعود معادل ۰.۶۵ درصد به ۲۲۰ هزار ۲۴۲ واحد و شاخص بازار دوم با (۲۲۳۹) واحد کاهش معادل (۰.۳۶) درصد، به ۶۱۱ هزار و ۷۰۹ واحد رسید.

 نمادهای تاثیر گذار

از سویی دیگر امروز ۶ نماد «فولاد با ۳۸۳ واحد، فملی با ۲۸۹ واحد، شبندر با ۲۱۷، پارس با ۱۸۲ واحد، تاپیکو با ۱۳۱ واحد، کگل با ۱۲۳ واحد» رشد، بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.

ریزش شاخص صنایع

این گزارش می افزاید، امروز شاخص‌های صنایع تالار شیشه ای نیز با ریزش مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «منسوجات با (۱۸۳) واحد افت معادل (۴.۲۲) درصد به ۴ هزار و ۱۵۸ واحد، سایر معادن با (۲۷۵۸) واحد ریزش معادل (۴.۳۳) درصد به ۶۰ هزار و ۹۲۸ واحد، محصولات کاغذ با (۴۴۶۵) واحد سقوط معادل (۴.۸۹) درصد به ۸۶ هزار و ۸۳۲ واحد، ذغالسنگ (۴۸۴) واحد کاهش معادل (۵) درصد به ۹ هزار و ۲۱۳ واحد، وسایل ارتباطی با (۵۷۶) واحد افت، معادل (۵) درصد به ۱۰ هزار و ۹۶۸ واحد، محصولات چرمی با (۴۷۹) واحد کاهش معادل (۵) درصد به ۹ هزار و ۱۲۶ واحد، محصولات چوبی با (۲۳۷۵۲) واحد ریزش معادل (۷.۳۰) درصد به ۳۰۱ هزار و ۶۶۵ واحد» رسید.

بیشترین کاهش و افزایش قیمت ها

در عین حال نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می‌کند: قیمت سهام نمادهای «فاذر، غشان، آسیا، غسالم، البرز، سهگمت و ما» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «حفاری، ونوین، ثنوسا، چفیبر، سمازن، غگرجی و کسعدی» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند و در تابلوهای بورس به ثبت رسیدند.

به این ترتیب، در پایان داد و ستدهای روز جاری بورس، در ۳۰۰ هزار نوبت معاملاتی، ۳ میلیارد و ۲۱۲ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۳ هزار و ۲۵۹ میلیارد تومان در بورس معامله شد.

معاملات بورس در یک نگاه

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت 22 تیرماه 99

اکوبورس: امروز سهامداران شرکت‌های نیرو محرکه، گروه بهمن و گروه صنعتی ملی در بورس و معامله‌گران شرکت‌های فرابورس ایران، داروسازی آوه سینا و پتروشیمی مارون در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

۱۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ادامه مطلب

تأمین مالی هزار میلیارد تومانی با انتشار اوراق اختیار فروش تبعی

اکوبورس: مدیر ابزارهای نوین مالی بورس تهران اعلام کرد: با استقبال سرمایه‌گذاران تمام اوراق قابل عرضه طی یک روز معاملاتی به فروش رسید و تأمین مالی هزار میلیارد تومانی از این طریق انجام شد.

۱۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!