صفحه نخست »» اجتماعی »» شهری و سلامت ۱۲:۲۶ ۱۳۹۸/۰۷/۲۹

هواشناسی اربعین|پیش بینی باران و گردوخاک در کاظمین،‌ نجف و کربلا

اکوبورس: سازمان هواشناسی کشور از بارش باران و گردوخاک در شهرهای کاظمین،‌ نجف و کربلا طی فردا خبر داد.امروز آسمان این شهرها صاف تاقسمتی ابری همراه با وزش باد است.
هواشناسی اربعین|پیش بینی باران و گردوخاک در کاظمین،‌ نجف و کربلا

به گزارش اکوبورس، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور امروز آسمان خسروی در قصرشیرین صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد و افزایش ابر و بارش پراکنده با احتمال رعد و برق پیش بینی شده است.

فردا سه شنبه 30 مهر خسروی صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد، افزایش ابر و بارش پراکنده با احتمال رعد و برق، بیشینه دمای 34 و کمینه دمای 22 درجه پیش بینی می‌شود.

مهران و شلمچه نیز فردا به ترتیب آسمان نیمه ابری، گاهی وزش باد شدید و بارش پراکنده و قسمتی ابری،‌به تدریج افزایش ابر یو بارش پراکنده و احتمال گرد و خاک خواهد بود. بیشینه دمای این دو شهر به ترتیب 35 و 37 درجه برای روز سه شنبه است.

سازمان  هواشناسی کشور برای شهرهای نجف، کاظمین و بصره نیز آسمان صاف تا قسمتی ابری، همراه با بارش پراکنده و وزش باد را پیش بینی کرده است. بیشینه دمای امروز کربلا و فردا 33 درجه است. کمینه دمای این شهر امروز و فردا نیز مانند هم و 21 درجه است.

انتهای پیام/

برچسب ها
اخبار مرتبط

فروشگاه‌های اینترنتی که «شناسه کالا» را برای اجناس نو درج نکنند فیلتر می‌شوند

اکوبورس: دفتر نظارت بر سامانه های الکترونیکی و هوشمند در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز جلسه‌ای با چند فروشگاه اینترنتی داشته و به آنها تاکید کرده که در صورت نداشتن شناسه کالا برای اجناس نو، حق فروش این کالاها را ندارند و در صورت عدم رعایت چنین اقدامی، سایت آنها فیلتر خواهد شد. نامه اجرایی این طرح قرار است به زودی برای فروشگاه‌های اینترنتی ارسال شود.

۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ ادامه مطلب

آب انتقال دهنده ویروس کرونا نیست

اکوبورس: حمید سوری، اپیدمیولوژیست گفت: براساس آخرین تحقیقات و مطالعات انجام گرفته توسط دانشمندان سازمان جهانی بهداشت، ویروس کرونا از طریق گوش وارد بدن انسان نمی شود و بیماری و انتشار آلودگی از طریق گوش امکان پذیر نیست.

۱۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!