صفحه نخست »» ۱۶:۲۰ ۱۳۹۷/۰۷/۲۲

۳ تغییر کابینه بعد از بازگشت رئیس جمهور اعلام می‌شود

اکوبورس: رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه 2 تغییر دیگر به غیر از تغییر وزیر صنعت، معدن و تجارت در کابینه ایجاد خواهد شد، گفت: تغییرات کابینه بعد از بازگشت رئیس جمهور از سفر نیویورک اعلام می‌شود.
۳ تغییر کابینه بعد از بازگشت رئیس جمهور اعلام می‌شود

به گزارش اکوبورس، عزیز اکبریان در مورد استعفای محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بحث استعفا نیست، بلکه آقای رئیس جمهور قصد تغییراتی در کابینه را دارد و یکی از این تغییرات هم در وزارت صنعت، معدن و تجارت صورت می‌گیرد. 

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: بعد از بازگشت رئیس جمهور از سفر نیویورک تغییراتی در کابینه پیش خواهد آمد. 

وی با بیان اینکه آقای شریعتمداری تابع دولت است، اظهار داشت: آقای رئیس جمهور به وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرده است که در جای دیگری به آقای شریعتمداری مسئولیت خواهد داد. 

اکبریان بیان داشت: در حال حاضر کابینه رئیس جمهور دو وزیر ندارد و آقای شریعتمداری هم قرار است در جای دیگری مشغول فعالیت شود و احتمالا دو وزیر دیگر از کابینه هم  تغییر خواهند کرد. 

این نماینده مجلس اظهار داشت: پس از بازگشت رئیس جمهور از نیویورک قرار است برخی از وزرای کابینه تغییر کنند و به زودی تغییرات کابینه مشخص می‌شود و فرد دیگری به عنوان وزیر صنعت به مجلس معرفی خواهد شد. 

وی در پاسخ به این سوال که جابه‌جایی وزیر صنعت ابلاغ شده است، گفت: همه چیز که نباید ابلاغ شود، در جمعی با حضور فرماندار و استاندار تصمیماتی اعلام می‌شود و موضوع کناره‌گیری آقای وزیر صنعت هم چون به کمیسیون صنایع و معادن مجلس مربوط می‌شده است، ما را در جریان قرار داده‌اند. 

اکبریان در پاسخ به این سوال که موضوع کناره‌گیری شریعتمداری این مسئله را در اذهان عمومی ایجاد می‌کند که برای جلوگیری از استضیاح این اقدام صورت گرفته است، گفت: باید التهابات را کم کرد و افزایش التهاب به نفع کشور و نظام نیست. 

وی افزود: به هرحال رئیس جمهور ما را در جریان کناره‌گیری آقای شریعتمداری قرار داده و هفته آینده هم در مورد کابینه تصمیمات جدید اعلام می‌شود. 

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: با توجه به شرایط  اقتصادی پیش آمده یک نفر و یا یک وزیر مانند وزیر صنعت نباید پاسخگوی وضعیت بازار خودرو باشد یا اینکه وزیر اقتصاد به تنهایی مسئول وضعیت پیش آمده در بازار ارز نیست، بلکه عوامل مختلفی باید پاسخگو باشند و نظام باید یک اندیشه جدید را برای این وضعیت معرفی کند. 

 در حالی الیاس حضرتی نماینده مجلس امروز خبر از استعفای وزیر صنعت را داد که استیضاح وزیر صنعت توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح شده و قرار بود در نشست هفته جاری مجلس شورای اسلامی مطرح شود. 

منبع: فارس

برچسب ها
اخبار مرتبط

امضاء تفاهم نامه چهارجانبه همکاری برای تحقق نهضت ساخت داخل

اکوبورس: تفاهم نامه چهارجانبه همکاری برای تحقق نهضت ساخت داخل در حاشیه نخستین روز از نمایشگاه «فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید» با حضور وزیران صنعت، معدن و تجارت و علوم، تحقیقات و فناوری امضا شد.

۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ ادامه مطلب

بازدید وزیر صمت از نمایشگاه «فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید»

اکوبورس: نخستین نمایشگاه «فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید» صبح امروز" پنج شنبه" با حضور وزیران صنعت، معدن و تجارت و علوم، تحقیقات و فناوری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.

۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ ادامه مطلب

نظر رئیس کل بانک مرکزی درباره تحولات بازار ارز

اکوبورس: رئیس کل بانک مرکزی نوشت: علی‌رغم تمام مشکلات بانک مرکزی سیاست پولی خود را تا حد توان در جهت کنترل انتشار شوک ارزی به متغیرهای پولی به کار بست و این مهم نقش کلیدی در تحولات بازار ارز بازی کرده است.

۲۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.