صفحه نخست »» بازار سرمایه »» بورس اوراق و بهادر ۱۶:۰۳ ۱۳۹۸/۰۷/۲۳

افت ۱۰۸۹۲ واحدی شاخص در روز بدِ بورس

اکوبورس: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۱۰۸۹۲ واحدی روبرو شد.
افت ۱۰۸۹۲ واحدی شاخص در روز بدِ بورس

به گزارش اکوبورس، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد 3میلیارد و 299میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 1285میلیارد تومان در 260هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 10892واحدی در ارتفاع 308هزار و 978واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر افت دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان و پالایش نفت تهران شد و در مقابل نمادهای تولیدی فولاد سپید فراب کویر، سیمان فارس و ایران مرینوس با رشد خود مانع افت بیشتر شاخص بورس شدند.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز منفی را پشت سر گذاشتند؛ به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) 2927واحد، کل (هموزن) 2971واحد، قیمت (هموزن) 1989واحد، آزاد شناور 12420واحد و شاخص‌های بازار اول و بازار دوم 7789و 22718واحد افت کردند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 1099میلیون ورقه به‌ارزش 678میلیارد تومان در 159هزار نوبت، آیفکس 140واحد افت کرد و در ارتفاع 3917واحد قرار گرفت.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

۷ نماد در بازار بورس متوقف شد

اکوبورس: آخرین لیست منتشر شده از سوی بورس اوراق بهادار تهران نشان می‌دهد که نماد یک بانک و ۶ شرکت دیگر حاضر در بازار سهام در وضعیت توقف معاملاتی قرار دارد.

۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ ادامه مطلب

بازار تا پایان سال رو به رشد است

اکوبورس: سید مرتضی لعل سجادی: «با توجه به اینکه در بازارهای موازی مسکن، ارز و طلا جذابیتی برای سرمایه‌گذاری وجود ندارد، بورس در میان مدت روندی رو به رشد خواهد داشت.»

۱۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ ادامه مطلب

هدایت نقدینگی به بخش مولد با توسعه صنایع پایین‌دستی نفت از طریق بورس

اکوبورس: بختیار با اشاره به راهکاری برای تحریم نفت، گفت: طرح توسعه صنایع پایین دستی نفت با استفاده از سرمایه مردمی و اتمام طرح‌های نیمه تمام می‌تواند نقدینگی غیرمولد را به سمت بخش مولد جذاب هدایت می‌کند.

۲۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ادامه مطلب

افزایش ۱۱۴۸ واحدی شاخص بورس

اکوبورس: امروز همه نماگرهای اصلی تالار حافظ در حالی قبای سبز بر تن کردند که ارزش معاملات به طور محسوسی افزایش داد و شاهد تقاضا در برخی نمادهای بودند که طی ماه های اخیر افزایش قیمت خاصی را ثبت نکرده بودند.

۱۵:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!