صفحه نخست »» سیاسی »» سیاسی داخلی ۱۶:۱۵ ۱۳۹۸/۰۷/۲۲

تصاویر | عیادت رهبر معظم انقلاب از آیت الله مکارم شیرازی

اکوبورس: رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) از حضرت آیت الله مکارم شیرازی در یکی از بیمارستان‌های تهران عیادت کردند.
تصاویر | عیادت رهبر معظم انقلاب از آیت الله مکارم شیرازی

به گزارش اکوبورس،رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) از حضرت آیت الله مکارم شیرازی در یکی از بیمارستان‌های تهران عیادت کردند. رهبر انقلاب اسلامی در این عیادت، در جریان روند درمان حضرت آیت الله مکارم شیرازی قرار گرفتند و گفتند: وجود جنابعالی برای مردم و حوزه‌های علمیه بسیار با برکت است و از خداوند متعال سلامتی و عافیت کامل شما را مسألت می‌کنیم.

برچسب ها
اخبار مرتبط

اگر جنگ اقتصادی و کرونا نبود امروز قیمت دلار حدود ۵ هزار تومان بود

اکوبورس: رئیس جمهور با قدردانی از اقدامات و برنامه‌های پولی و بانکی بانک مرکزی در طول هشت سال گذشته اظهار داشت: با اقدامات و سیاست‌گذاری‌های بانک مرکزی و اجرای برنامه‌های اقتصادی تا حدود زیادی توانستیم فشارهای جنگ اقتصادی را از روی مردم کم کنیم.

۱۹:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ ادامه مطلب

همایش تجلیل از کارآفرینان، معاونت سیاسی احزاب و تشکل‌های مردمی برگزار شد

اکوبورس: همایش تجلیل از تشکل‌های مردمی سید ابراهیم رییسی با حضور و سخنرانی سردار مرتضی طلایی، مهماندوست و جمعی از کارآفرینان برتر ستادی، مجموعه اصناف کشور و معاونت سیاسی احزاب در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

۱۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ ادامه مطلب

یک قرن فراز و نشیب

اکوبورس: یک قرن اخیر به واسطه تغییر در نظامات سیاسی و جابه جایی خطوط مرزی جهان که در نتیجه دو جنگ جهانی بروز کرد جوامع دو قطب و چند قطبی شدند و امروز می بینیم که کشورها به سه دسته توسعه یافته، در حال توسعه و عقب افتاده یا جهان سوم تقسیم شده اند و در تمام این سال های کشورهای پیرامونی توسط کشورهای کانونی مورد استعمار قرار گرفته اند.

۰۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • محمدهادی
    در تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ ، ساعت ۱۰:۴۰
    با عرض ادب واحترام سلام،جناب آقای حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، اینجانب محمدهادی قربانی،فرزند اکبر،من ۳۰سال سن دارم، چندین سال نامزد دارم