صفحه نخست »» شرکتها ۲۱:۰۴ ۱۳۹۸/۰۷/۱۵

معرفی شرکت فولاد سپيد فراب كوير

اکوبورس:
معرفی  شرکت فولاد سپيد فراب كوير

به گزارش اکوبورس به نقل از

روز چهارشنبه 17 مهر ماه شرکت فولاد سپيد فراب كوير با نماد کویر به عنوان دوازدهمین عرضه سال 1398 در بازار دوم بورس مورد داد و ستد قرار خواهد گرفت.

جمع دارایی های جاری شرکت در سال 1396 برابر با 643 میلیارد تومان می باشد که در مقایسه با سال قبل رشد 32 درصدی را تجربه کرده است. جمع بدهی های جاری شرکت نیز در سال 96 برابر با 470 میلیارد تومان بوده است که نسبت به مدت مشابه در سال قبل رشد 22 داشته است.

در طول سال مالی 1396 درآمد عملیاتی شرکت 1242 میلیارد تومان بوده است، همچنین بهای تمام شده درآمدهای عملیاتی نیز در همین مدت برابر با 1079 میلیارد تومان بوده و شرکت توانسته است به ازای هر سهم 342 ریال سود بسازد.

با توجه به استقبال سهامداران در عرضه های اولیه ی ماه های گذشته به نظر می رسد در صورت کشف قیمت منصفانه سهام و شرکت بیش از 800 هزار نفری سهامدارن در این عرضه اولیه، به هر کد بین 270 تا 340 سهم اختصاص خواهد یافت که نقدینگی برابر با 160-215 هزار تومان نیاز خواهد داشت.

تحلیلگر بازارهای مالی، محمدحسین جعفری

برچسب ها
اخبار مرتبط

اشتغال‌زایی برای ۹ هزار نفر در یک شرکت فولادی

اکوبورس: اکوبورس: رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: فولاد خوزستان در سه حوزه صادرات، رفع تعهد ارزی در بانک مرکزی و برنامه‌ریزی برای تامین مواد اولیه طی شش ماهه نخست امسال، از شرکت‌های پیشرو معدن و صنایع معدنی بوده است.

۱۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ ادامه مطلب

"بورس" 410 ریال سود کنار گذاشت

اکوبورس: شرکت بورس اوراق بهادار تهران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۱۰ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۸۹ ریال اعلام شده بود، افزایش ۱۱۷ درصدی را نشان می‌دهد.

۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!