صفحه نخست »» شرکتها ۱۳:۳۹ ۱۳۹۸/۰۶/۳۰

پیشنهاد افزایش سرمایه در دو نماد «تایرا و فرآور»

اکوبورس: هیات مدیره شرکت های تراکتور سازی ایران و فرآوری مواد معدنی ایران تصمیم دارند سرمایه خود را افزایش دهند.
پیشنهاد افزایش سرمایه در دو نماد «تایرا و فرآور»

به گزارش اکوبورس، هیات مدیره شرکت تراکتور سازی ایران قصد دارد به مجمع عمومی فوق العاده پیشنهاد افزایش سرمایه ۷۷درصدی ارایه دهند.

«تایرا» قصد دارد سرمایه خود را از مبلغ یک هزار و ۸۰۰میلیارد ریال را به مبلغ سه هزار و ۲۰۰میلیارد ریال معادل ۷۷درصد افزایش دهد؛ این اقدام قرار است از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی تامین شده و به منظور جبران مخارج سرمایه ای انجام شود.

انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است. شرکت فرآوری مواد معدنی ایران از پیشنهاد افزایش سرمایه ۴۵۰درصدی از سوی هیات مدیره به مجمع عمومی فوق العاده خبر داده است.

«فرآور» اعلام کرده است که سرمایه خود را از مبلغ ۱۲۰میلیارد ریال به مبلغ ۶۶۰میلیارد ریال معادل ۴۵۰درصد می دهد و قرار است از محل سود انباشته تامین شود؛ این اقدام به منظور جلوگیری از خروج منابع مالی و تقسیم سود و اصلاح ساختار مالی و تامین الزامات سازمان بورس و اوراق بهادار عملیاتی می شود.

لازم به ذکر است؛ انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

برچسب ها
اخبار مرتبط

اشتغال‌زایی برای ۹ هزار نفر در یک شرکت فولادی

اکوبورس: اکوبورس: رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: فولاد خوزستان در سه حوزه صادرات، رفع تعهد ارزی در بانک مرکزی و برنامه‌ریزی برای تامین مواد اولیه طی شش ماهه نخست امسال، از شرکت‌های پیشرو معدن و صنایع معدنی بوده است.

۱۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ ادامه مطلب

"بورس" 410 ریال سود کنار گذاشت

اکوبورس: شرکت بورس اوراق بهادار تهران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۱۰ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۸۹ ریال اعلام شده بود، افزایش ۱۱۷ درصدی را نشان می‌دهد.

۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!