صفحه نخست »» بازار سرمایه ۱۳:۳۸ ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
مرکز مالی ایران برگزار می کند:

آموزش قوانین و مقررات بازار پایه

اکوبورس: به دلیل حساسیت سهامداران فعال بازار سرمایه نسبت به تغییرات مقررات در این بازار ، دوره آموزش قوانین و مقررات بازار پایه در مرکز مالی ایران برگزار خواهد شد.
آموزش قوانین و مقررات بازار پایه

به گزارش اکوبورس به نقل از روابط عمومی مرکز مالی ایران، این مرکز که مهمترین هدف خود را آموزش و آگاهی بخشی به فعالان بازار سرمایه قرار می داند، بنا به درخواست فعالان بازار سرمایه و پس از تغییراتی که در بطن مقررات بازار پایه فرابورس ایران به منظور مدیریت ریسک دارایی های سهامداران این بازار رخ داد، دوره ای برای آشنایی با قوانین و مقررات بازار پایه برگزار می کند.

در این دوره، ساختار معاملاتی فرابورس ایران، بررسی تغییرات قوانین بازار پایه و شرح تفصیلی دستورالعمل معاملاتی جدید بازار پایه، حراج های تعریف شده در این دستور العمل و شناخت قوانین مربوط به برگزاری حراج و لغو معاملات به طور مشروح، به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.

 در پایان این دوره، شرکت کنندگان قادر خواهند بود که با شناخت کامل از قوانین جدید بازار پایه فرابورس ایران، با آگاهی بیشتری به این بازار وارد شوند.

گفتنی است دوره آموزش قوانین و مقررات بازار پایه در روز سه شنبه، سوم مهرماه سال جاری در مرکز مالی ایران برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت ثبت نام در این دوره می توانند تا پایان وقت اداری روز دوشنبه، اول مهرماه با شماره های ۰۲۱۶۶۷۲۴۵۴۵ - ۰۲۱۶۶۷۲۰۵۰۹- ۰۲۱۶۶۷۴۰۵۰۹ - ۰۲۱۶۶۷۲۴۳۴۳ تماس گرفته یا به صورت حضوری در محل این شرکت به آدرس تهران - خیابان حافظ، شماره ۱۹۲، ساختمان بورس اوراق بهادار، طبقه ۱۸ مراجعه کنند. همچنین ثبت نام آنلاین نیز امکان پذیر است.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

واکنش مدیرعامل بورس تهران به کاهش ۳۰هزار واحدی شاخص بورس

اکوبورس: بورس تهران که در سال جدید روزهای طلایی را پشت سر گذاشت و شاخص کل این بازار از یک میلیون واحد هم فراتر رفت، حدود پنج روز است که رویه دیگری در پیش گرفته و شاهد روشن شدن چراغ قرمز این بازار هستیم. اتفاقی که مدیرعامل شرکت بورس تهران ضمن تشریح عوامل آن، اعلام کرد که کاهش شاخص بورس باعث خروج منابع از بازار سرمایه نشده است.

۱۶:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ ادامه مطلب

کدام سهام بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت را داشتند؟

اکوبورس: سهامداران شرکت‌های کمباین‌سازی ایران، صنایع پتروشیمی کرمانشاه و فرآروده‌های نسوز پارس در بورس و معامله‌گران شرکت‌های داروسازی تولید دارو، بیمه میهن و شیر پگاه آذربایجان شرقی در فرابورس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

۱۶:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!