صفحه نخست »» بازار سرمایه ۱۳:۳۸ ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
مرکز مالی ایران برگزار می کند:

آموزش قوانین و مقررات بازار پایه

اکوبورس: به دلیل حساسیت سهامداران فعال بازار سرمایه نسبت به تغییرات مقررات در این بازار ، دوره آموزش قوانین و مقررات بازار پایه در مرکز مالی ایران برگزار خواهد شد.
آموزش قوانین و مقررات بازار پایه

به گزارش اکوبورس به نقل از روابط عمومی مرکز مالی ایران، این مرکز که مهمترین هدف خود را آموزش و آگاهی بخشی به فعالان بازار سرمایه قرار می داند، بنا به درخواست فعالان بازار سرمایه و پس از تغییراتی که در بطن مقررات بازار پایه فرابورس ایران به منظور مدیریت ریسک دارایی های سهامداران این بازار رخ داد، دوره ای برای آشنایی با قوانین و مقررات بازار پایه برگزار می کند.

در این دوره، ساختار معاملاتی فرابورس ایران، بررسی تغییرات قوانین بازار پایه و شرح تفصیلی دستورالعمل معاملاتی جدید بازار پایه، حراج های تعریف شده در این دستور العمل و شناخت قوانین مربوط به برگزاری حراج و لغو معاملات به طور مشروح، به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.

 در پایان این دوره، شرکت کنندگان قادر خواهند بود که با شناخت کامل از قوانین جدید بازار پایه فرابورس ایران، با آگاهی بیشتری به این بازار وارد شوند.

گفتنی است دوره آموزش قوانین و مقررات بازار پایه در روز سه شنبه، سوم مهرماه سال جاری در مرکز مالی ایران برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت ثبت نام در این دوره می توانند تا پایان وقت اداری روز دوشنبه، اول مهرماه با شماره های ۰۲۱۶۶۷۲۴۵۴۵ - ۰۲۱۶۶۷۲۰۵۰۹- ۰۲۱۶۶۷۴۰۵۰۹ - ۰۲۱۶۶۷۲۴۳۴۳ تماس گرفته یا به صورت حضوری در محل این شرکت به آدرس تهران - خیابان حافظ، شماره ۱۹۲، ساختمان بورس اوراق بهادار، طبقه ۱۸ مراجعه کنند. همچنین ثبت نام آنلاین نیز امکان پذیر است.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

ارزش پرتفوی سهام عدالت ۶ برابر شد

اکوبورس: ارزش روز ۴۹ شرکت حاضر در پرتفوی سهام عدالت با توجه به تورم اقتصادی و در پی آن رشد شاخص و شرکت‌های بورسی به بالاترین سطح خود از زمان اجرای طرح سهام عدالت (از سال ۸۵) رسید و ۱۶۲۷ هزار میلیارد ریالی شد.

۱۶:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ ادامه مطلب

رشد صنایع بورسی، نشانه مهم اقتصادی

اکوبورس: همه آمار و شرایط نشان می‌دهد، مسیری که ملت، نظام، رهبری، نیروهای مسلح و همه جناح‌ها انتخاب کرده‌اند، درست است و باید با وحدت، اتحاد و یکپارچگی این مسیر را ادامه دهیم.

۱۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ادامه مطلب

صندوق‌ «املاک و مستغلات» در راه است

اکوبورس: محمدرضا معتمد: « در حال حاضر ۲۱۹ صندوق با حدود ۱۸۰ هزار میلیارد تومان منابع وجود دارد. در این صندوق‌ها نزدیک به دو میلیون و ۱۵۰ هزار نفر سرمایه گذار حقیقی و حقوقی حضور دارند»

۱۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ادامه مطلب

بررسی بازار سهام در هفته گذشته

اکوبورس: در جریان معاملات بورس اوراق بهادار در هفته‌ای که گذشت تعداد ۲۵۶۱۹ میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۱۰۸۸۶۴ میلیارد ریال در بیش از ۳ میلیون و ۲۵۶ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب ۲۷ و ۲۲.۶۶ درصد کاهش و ۱۱درصد افزایش را نسبت به هفته قبل‌تر تجربه کردند.

۰۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!