صفحه نخست »» اجتماعی »» فرهنگ و هنر ۲۲:۳۸ ۱۳۹۸/۰۶/۲۷

قیمت بلیت اتوبوس در اربعین گران نمی‌شود

اکوبورس: قربانی گفت: پایانه معین برای بازگشت زائران در ایام اربعین برای مرز مهران در نظر گرفته شده و زائران باید از این پایانه‌ها استفاده کنند.
قیمت بلیت اتوبوس در اربعین گران نمی‌شود

به گزارش اکوبورس، مهران قربانی معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری در نشست خبری امروز برای تدارکات اربعین با بیان اینکه نرخ بلیت امسال برای مسیرهای اربعین افزایش نیافته است گفت: امسال طبق تصمیمی که گرفته شده نرخ بلیت‌ها در این ایام افزایش نمی‌یابد و مکاتبه‌ای در این بخش صورت گرفته و نتیجه نهایی ظرف یک هفته آینده نرخ حمل مسافر بر اساس نرخ مصوب مشخص می‌شود.

 karbala-new.jpg

او ادامه داد: ۸ هزار و ۲۰۰ دستگاه اتوبوس برای جابه جایی زائران در نظر گرفته شده و برای سرویس‌های دربستی هم طبق تصمیم ستاد اربعین تنها برای جانبازان و افرادی که شرایط خاص دارند در نظر گرفته شده است.

قربانی بیان کرد: امسال برای مرز مهران ۳ پایانه معین و منطقه هاب در نظر گرفته شده تا زائران هنگام برگشت از ۳ پایانه معین همدان کرمانشاه و اندیمشک در نظر گرفته شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

برچسب ها
اخبار مرتبط

ورود سیم‌خاردار به ایران ممنوع شد!

اکوبورس: "وقتی سیم خاردار به ایران می آوردند، چون جاده‌ای که از ترکیه می آمد، به دلیلی بسته بود، مجبور بودیم آنها را از طریق شوروی بیاوریم؛ اجازه ندادند! سیم خاردار را اجازه ندادند!"

۱۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!