صفحه نخست »» شرکتها ۱۵:۲۹ ۱۳۹۸/۰۶/۲۷

سود هر سهم "غپینو" افزایشی بود

اکوبورس: شرکت صنعتی پارس مینو در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۹۶ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۶ ریال اعلام شده بود، افزایش ۱۶۷ درصدی را نشان می‌دهد.
سود هر سهم

به گزارش اکوبورس، شرکت صنعتی پارس مینو با سرمایه یک هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای ۳ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت صنعتی پارس مینو در دوره یاد شده، مبلغ ۱۲۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۹۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۶۷ درصدی برخوردار است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۷۱۵ میلیارد و ۲۰ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"غپینو" در دوره ۳ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۴۵ میلیارد و ۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت صنعتی پارس مینو در صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با افزایش۲۷۲ درصدی نسبت به سال گذشته، ۱۴۵ ریال و سود خالص را ۱۸۲ میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال اعلام کرده بود.

 

منبع:‌سنا

برچسب ها
اخبار مرتبط

اشتغال‌زایی برای ۹ هزار نفر در یک شرکت فولادی

اکوبورس: اکوبورس: رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: فولاد خوزستان در سه حوزه صادرات، رفع تعهد ارزی در بانک مرکزی و برنامه‌ریزی برای تامین مواد اولیه طی شش ماهه نخست امسال، از شرکت‌های پیشرو معدن و صنایع معدنی بوده است.

۱۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ ادامه مطلب

"بورس" 410 ریال سود کنار گذاشت

اکوبورس: شرکت بورس اوراق بهادار تهران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۱۰ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۸۹ ریال اعلام شده بود، افزایش ۱۱۷ درصدی را نشان می‌دهد.

۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!