صفحه نخست »» شرکتها ۱۵:۲۵ ۱۳۹۸/۰۶/۲۷

«دحاوی» ۶ماهه برای هرسهم ۴۱ریال سود ساخت

اکوبورس: شرکت الحاوی در صورت های میان دوره ای مالی ۶ماهه برای هرسهم ۴۱ریال سود ساخت.
«دحاوی» ۶ماهه برای هرسهم ۴۱ریال سود ساخت

به گزارش اکوبورس، شرکت الحاوی در اطلاعات و صورت های میان دوره ای مالی ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور ۱۳۹۷ برای هرسهم ۴۱ریال سود ساخت که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی ۱۳۹۶، معادل ۸۴درصد کاهش یافته و از رقم ۲۵۵ریال به سود ۴۱ریالی رسیده است.

این شرکت سود عملیاتی ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۷ را ۸۵میلیارد و ۲۲۹میلیون ریال، سود خالص را ۱۴میلیارد و ۸۳۶میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره را یک هزار و ۱۴۰میلیارد ریال اعلام کرده است.

«دحاوی» طی دوره مورد گزارش اعلام کرده است که تولیدات این شرکت با افت ۳۲.۷۵درصدی نسبت به دوره مشابه سال مالی۱۳۹۶ از ۱۴میلیون و ۸۸۱هزار و ۲۲بسته و شیشه به ۱۰میلیون و ۷هزار و ۷۷۳بسته و شیشه رسیده است. این شرکت در این مدت توانسته ۳۸میلیون و ۸۰۲هزار و ۳۸۹بسته و شیشه را به فروش برساند و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۱۵.۷۳درصد افزایش فروش داشته باشد. گفتنی است؛ این شرکت در مدت مشابه سال۱۳۹۶ حجم فروش خود را ۱۷میلیون و ۹۸۶هزار و ۶۹۳بسته و شیشه اعلام کرده است.

لازم به ذکر است؛ «دحاوی» مبلغ فروش محصولات خود را طی دوره مورد گزارش ۴۹۳میلیارد و ۴۶۷میلیون ریال اعلام کرده است که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی۱۳۹۶ با افت ۱۷.۸۵درصدی مواجه شده است. 

 

 

منبع: سنا

برچسب ها
اخبار مرتبط

شاخص‌های مهم اجرای نورد گرم ۲ فولاد مبارکه

اکوبورس: حمیدرضاعظیمیان در جلسه تشریح سیاست‌های فولاد مبارکه در احداث خط نورد گرم شماره دو این شرکت که با حضور بخشی از پیمانکاران توانمند در این حوزه برگزار شد، از دو شاخص کیفیت و سرعت به عنوان مهم‌ترین مولفه‌های اجرای این خط نورد منحصربه‌فرد یاد کرد.

۱۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ ادامه مطلب

افتتاح سه طرح جدید در فولاد خراسان

اکوبورس: سه طرح در مجتمع فولاد خراسان به ارزش ۳۰ میلیارد تومان به طور همزمان افتتاح شد. آزمایشگاه واحد گندله‌سازی، با سرمایه‌گذاری ۱.۵ میلیون یورو، از جمله این طرح‌ها بود که باحضور مسئولان استانی و مدیرعامل فولاد خراسان به بهره‌برداری رسید.

۱۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!