صفحه نخست »» بازار سرمایه »» بورس اوراق و بهادر ۱۴:۱۶ ۱۳۹۸/۰۶/۱۷

دومین رکورد هفتگی شاخص ثبت شد

اکوبورس: شاخص بورس تهران با افزایش ۲۱۳۰ واحدی، عدد ۲۹۶ هزار و ۷۳۲ واحد را ثبت کرد و به رکورد جدیدی دست یافت. شاخص هم وزن نیز با ۱۲۲۵ واحد افزایش به رقم ۸۲ هزار و ۱۱۳ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۱۶ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۵۹۹ هزار و ۸۷۵ واحد را ثبت کرد. همچنین آیفکس به عدد سه هزار و ۸۴۰ واحد رسید.
دومین رکورد هفتگی شاخص ثبت شد

به گزارش اکوبورس ، امروز با دست به دست شدن ۴ میلیارد و ۱۷۳ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۴۷۲ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۱۸۴۷ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای شتران، شبندر و شبریز به ترتیب با ۳۱۱، ۱۹۴ و ۱۶۴ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای رمپنا، فولاد و اخابر به ترتیب با ۱۹۴، ۱۸۸ و ۱۷۰ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز خساپا، وتجارت و فولاد پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، خودرو برترین گروه صنعت بود و صنایع شیمیایی و فلزات اساسی جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به گزارش سنا،  تدپیکس با پرش ۲ هزار واحدی رکورد جدیدی ثبت کرد و به گفته کارشناسان بازار سرمایه انتظار برای انتشار صورت های مالی ۶ ماهه مثبت شرکت ها و موج جدید افزایش قیمت های جهانی عواملی برای تداوم رشد شاخص در روزهای آتی هستند.

برچسب ها
اخبار مرتبط
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!