صفحه نخست »» بازار سرمایه »» بورس کالا و انرژی ۱۴:۰۵ ۱۳۹۸/۰۵/۲۸

جزییات اطلاعیه مهم فروش نفت گاز (گازوئیل) ۵۰۰۰PPM در بورس انرژی ایران

اکوبورس: شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی دراطلاعیه ای اعلام کرد: «از این پس فروش نفت گاز۵۰۰۰ PPM درتناژ های کمتر از ده هزارتن متریک دربورس انرژی انجام می شود و فروش تناژ های بالاتر از ده هزارتن متریک ازطریق فروش مستقیم این شرکت صورت می پذیرد.»
جزییات اطلاعیه مهم فروش نفت گاز (گازوئیل) ۵۰۰۰PPM در بورس انرژی ایران

به گزارش اکوبورس، بر اساس نامه منتشر شده که به امضای منصور خسروی،مدیر بازرگانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی رسیده از این پس محموله های گازوئیل که با نام تجاری نفت گاز ۵۰۰۰PPM شناخته می شود تا سقف ۱۰ هزار تن متریک از طریق بورس انرژی ایران عرضه و روانه میز فروش بازار های داخلی و صادراتی شود.

بر این اساس خریداران خارجی می توانند برای ارایه درخواست خود و دریافت کد معاملاتی به شرکت های کارگزاری عضو بورس انرژی ایران مراجعه کنند.

اطمینان از کیفیت و اصالت محصول و همچنین برخورداری ازمزیت های مختلفی همچون معافیت مالیاتی یا مجوز صادراتی در گمرکات و برخورداری از مکانیزم رقابتی برای کشف قیمت در بازار متشکل بورس انرژی می تواند برای هر تاجر داخلی و خارجی حوزه سوخت و انرژی جذاب باشد.

برچسب ها نفت ، بورس انرژی ،
اخبار مرتبط

تامین مالی ۵۰هزار میلیارد تومانی بخش تولید از بستر بورس کالا

اکوبورس: معاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالا گفت: از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر ۵۰ هزار میلیارد تومان سرمایه در گردش برای تولیدکنندگان به کمک فروش «سلف» محصولات، تامین مالی انجام شده است.

۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!