صفحه نخست »» بازار سرمایه »» بورس کالا و انرژی ۱۴:۰۵ ۱۳۹۸/۰۵/۲۸

جزییات اطلاعیه مهم فروش نفت گاز (گازوئیل) ۵۰۰۰PPM در بورس انرژی ایران

اکوبورس: شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی دراطلاعیه ای اعلام کرد: «از این پس فروش نفت گاز۵۰۰۰ PPM درتناژ های کمتر از ده هزارتن متریک دربورس انرژی انجام می شود و فروش تناژ های بالاتر از ده هزارتن متریک ازطریق فروش مستقیم این شرکت صورت می پذیرد.»
جزییات اطلاعیه مهم فروش نفت گاز (گازوئیل) ۵۰۰۰PPM در بورس انرژی ایران

به گزارش اکوبورس، بر اساس نامه منتشر شده که به امضای منصور خسروی،مدیر بازرگانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی رسیده از این پس محموله های گازوئیل که با نام تجاری نفت گاز ۵۰۰۰PPM شناخته می شود تا سقف ۱۰ هزار تن متریک از طریق بورس انرژی ایران عرضه و روانه میز فروش بازار های داخلی و صادراتی شود.

بر این اساس خریداران خارجی می توانند برای ارایه درخواست خود و دریافت کد معاملاتی به شرکت های کارگزاری عضو بورس انرژی ایران مراجعه کنند.

اطمینان از کیفیت و اصالت محصول و همچنین برخورداری ازمزیت های مختلفی همچون معافیت مالیاتی یا مجوز صادراتی در گمرکات و برخورداری از مکانیزم رقابتی برای کشف قیمت در بازار متشکل بورس انرژی می تواند برای هر تاجر داخلی و خارجی حوزه سوخت و انرژی جذاب باشد.

برچسب ها نفت ، بورس انرژی ،
اخبار مرتبط

تداوم تامین مالی صنعت نفت ایران در بورس انرژی

اکوبورس: مدیرعامل بورس انرژی ایران گفت: بورس انرژی تلاش کرده با تقویت بازار مالی کشور از طریق بسترسازی و تعریف ابزارهای مالی مختلف، ضمن فراهم کردن امکان تامین مالی موثر بنگاه‌ها و واحدهای اقتصادی از بازار سرمایه به افزایش سهم تامین مالی بلندمدت در اقتصاد کمک کند.

۱۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ادامه مطلب

بنزین، نفت و گازوییل میهمان بورس انرژی

اکوبورس: امروز بنزین اکتان ۹۱، بنزین اکتان ۹۵ و نفت گاز(گازوئیل) شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه می شود.

۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!