صفحه نخست »» ۱۵:۱۳ ۱۳۹۷/۰۷/۲۲

اف ویژن ، آینده‌ای برای کامیون‌های فورد

طراحی آیرودینامیک در محفظه بار این کامیون نیز دیده می‌شود، به همین دلیل چرخ‌های این قسمت حذف شده و پنل‌های قوس‌دار و زیبا روی بخش خارجی بار پدیدار شده‌اند.
اف ویژن ، آینده‌ای برای کامیون‌های فورد

فورد از نمایشگاه خودرویی هانوفر استفاده کرد تا اعضای ارتقا یافته و جدید خانواده حمل و نقل خود را به جهان معرفی کند و در این میان با سوپرایزی به نام "مدل مفهومی آینده کامیون اف- ویژن" همگان را غافلگیر کرد.

کمپانی اطلاعات زیادی را در خصوص این مدل ارائه نکرده است، اما تصاویر حکایت از طراحی آیرودینامیک با شیشه جلوی مخصوص دارد که به شکلی ویژه با  بدنه جلو کامیون ترکیب می‌شود.

کامیون همچنین روی چرخ‌های غول‌پیکری سوار شده و دریچه‌های هوا در این مدل با نوارهای باریک LED از دو طرف محاصره شده‌اند. ما همچنین شاهد دوربین به جای آینه‌های جانبی و درهایی برای ورود به کابین در این مدل هستیم.

 

طراحی آیرودینامیک در محفظه بار این کامیون نیز دیده می‌شود، به همین دلیل چرخ‌های این قسمت حذف شده و پنل‌های قوس‌دار و زیبا روی بخش خارجی بار پدیدار شده‌اند. با این اوصاف نتیجه نهایی بیش از همیشه آینده نگرانه به نظر می‌رسد و کامیون را از کامیون‌های جعبه‌ای سفید سنتی موجود در جاده‌ها متمایز می‌کند.

فورد به شکل شگفت‌آوری در خصوص این خودرو سکوت کرده است، اما گزارش‌ها از یک موتور الکتریکی و سطح نیمه خودرانی 4 روی این خودرو خبر داده‌اند. سطح 4 خودرانی باعث می‌شود تا کامیون در شرایط ویژه تصمیم گرفته و خود را براند.

 

برچسب ها
اخبار مرتبط

آیا مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق‌ها را دستکاری کرده‌اند؟

اکوبورس: دو ماه از سال 98 سپری شد اما هنوز دولت افزایش حقوق‌ها را به شکل قانونی آن که در مجلس تصویب شده اعمال نکرده و گویا بر همان طریق ناعادلانه افزایش 20 درصدی برای همه اصرار دارد، گویا پس از امضای لاریجانی مصوبه مجلس به شکلی نامتعارف و غیرقانونی دستخوش تغییراتی شده است!

۱۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.