صفحه نخست »» مجامع ۱۰:۲۴ ۱۳۹۸/۰۴/۲۴

مجمع آپ 80 تومان سود تقسیم کرد

اکوبورس: مجمع سالانه شرکت آسان پرداخت پرشین برگزار و طی آن با تصویب صورت های مالی، مقرر شد به هر سهم ۸۰ تومان سود توزیع شود.
مجمع آپ 80 تومان سود تقسیم کرد

به گزارش اکوبورس، مجمع سالانه شرکت آسان پرداخت با حضور اکثریت ۹۰ درصدی سهامداران و حامد منصوری مدیرعامل،مهدی شهیدی رییس مجمع، سعید جهانشاهلو منشی مجمع، ناظرین، حسابرس و نماینده سازمان بورس برگزار شد.

در این مجمع، پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره برای سال مالی گذشته و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت،صورت های مالی تصویب و بنا به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از ۱۰۹۷ ریال سود محقق شده هر سهم ۸۰۰ ریال معادل ۷۳ درصد برای هر سهم توزیع شود.

همچنین اعضای هیات مدیره قبلی شامل شرکت گسترش فناوری های نوین، صندوق رفاه و تامین آتیه، یوسف منصوری، ولی اله شهیدی و محمدعلی گوگانی با تصویب سهامداران به مدت دو سال ابقا شدند.

در این میان، سود سهامداران حقیقی دارای یک تا ۱۰۰هزار سهم طی روزهای ۵ مرداد تا ۴ مهر، ۱۰۰هزار و یک تا یک میلیون سهم از ۶ مهر تا ۷ آذر، یک میلیون و یک تا ۵ میلیون سهم از ۹ آذر تا ۹ دی و بیش از ۵ میلیون سهم از ۱۰ دی به شماره حساب اعلامی واریز می شود.

همچنین پرداخت سود سهام اشخاص حقوقی تا زمان مشخص شده قانونی بر حسب نقدینگی انجام خواهد گرفت.

برچسب ها
اخبار مرتبط

شرکت مس در مسیر رشد و توسعه قرار دارد

اکوبورس: مدیرعامل شرکت مس در جمع سهامداران مس در مجمع فوق‌العاده گفت: خوشحال هستیم که هرچند قیمت جهانی مس نسبت به‌مدت مشابه سال قبل 400دلار به‌ازای هر تن کاهش داشته است اما میزان فروش شرکت در نه‌ماهه نخست امسال نسبت به‌مدت مشابه سال قبل 128درصد رشد داشته است.

۱۴:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!