صفحه نخست »» بازار سرمایه ۱۷:۴۲ ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
نسبت به دوره 6 ماهه سال مالی 97 صورت گرفت:

افزایش 27 درصدی سود هر سهم «ولصنم»

اکوبورس: شرکت لیزینگ صنعت و معدن در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۳۲ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته افزایش ۲۷ درصدی را نشان می دهد.
افزایش 27 درصدی سود هر سهم «ولصنم»

به گزارش اکوبورس ، شرکت لیزینگ صنعت و معدن با سرمایه ۲ هزار میلیارد ریال، صورت های مالی میان دوره ای ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت لیزینگ صنعت و معدن در دوره یاد شده، مبلغ ۲۶۳ میلیارد و ۲۴۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۳۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته معادل ۲۷ درصد افزایش داشته است.

شرکت لیزینگ صنعت و معدن، افزایش ۳۵ درصدی درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها و همچنین افزایش ۱۳۹ درصدی خالص درآمدهای متفرقه را دلیل این افزایش سود عنوان کرده است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ یک هزار و ۳۰۵ میلیارد و ۹۳۰ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"ولصنم" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به آذر ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲۰۸ میلیارد و ۱۶۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۰۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، برآورد شرکت لیزینگ صنعت و معدناز تغییرات هزینه های عمومی، اداری و تشکیلاتی در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه سال جاری به شرح زیر است:

تغییرات مربوط در هزینه های عمومی، اداری و تشکیلاتی، عمدتاً مربوط به هزینه های حقوق و مزایای پرسنلی است که با توجه به تغییرات اعلام شده از سوی وزارت کار شامل افزایش پلکانی در سطوح مختلف خواهد بود و سایر هزینه های این بخش معمولاً با افزایش ۱۵ درصد سالیانه قابل احتساب است.

برچسب ها
اخبار مرتبط

صنایع نوپا زیر چتر تامین مالی جمعی

در اوایل تیرماه، فراخوان شرکت فرابورس برای ثبت نام متقاضیان عاملیت تامین مالی جمعی اعلام شد. این روش تامین مالی که تامین منابع از عموم در بستر اینترنت تعریف می شود، یکی از مهمترین روش های تامین مالی برای کسب و کارهای نوپا در جهان به شمار می آید.

۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ ادامه مطلب

جریان ورود مجلس به واگذاری پرسپولیس و استقلال

اکوبورس: در حالیکه مجلس در بودجه امسال دولت را موظف کرده که دو باشگاه پرسپولیس و استقلال از طریق فرابورس عرضه شوند، این دو باشگاه شرایط پذیرش در فرابورس را ندارند که رئیس سازمان بورس در این زمینه از مجلس خواسته در این بند از لایحه تجدیدنظر کند و الزام عرضه در فرابورس را بردارد، البته مجلس، طبق قانون بودجه مصر است این دو باشگاه از طریق فرابورس عرضه شوند.

۱۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ ادامه مطلب

لزوم توجه به رضایت سهامداران در تغییرات بازار پایه فرابورس

اکوبورس: رئیس سازمان بورس با اشاره به این که تغییرات بازار پایه نباید به اعتماد و شفافیت بازار سرمایه لطمه بزند، گفت: تاکید وزیر اقتصاد از ابتدای ماجرای بازار پایه بر رضایت سهامداران بوده است.

۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.