صفحه نخست »» بازار سرمایه ۱۷:۴۲ ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
نسبت به دوره 6 ماهه سال مالی 97 صورت گرفت:

افزایش 27 درصدی سود هر سهم «ولصنم»

اکوبورس: شرکت لیزینگ صنعت و معدن در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۳۲ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته افزایش ۲۷ درصدی را نشان می دهد.
افزایش 27 درصدی سود هر سهم «ولصنم»

به گزارش اکوبورس ، شرکت لیزینگ صنعت و معدن با سرمایه ۲ هزار میلیارد ریال، صورت های مالی میان دوره ای ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت لیزینگ صنعت و معدن در دوره یاد شده، مبلغ ۲۶۳ میلیارد و ۲۴۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۳۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته معادل ۲۷ درصد افزایش داشته است.

شرکت لیزینگ صنعت و معدن، افزایش ۳۵ درصدی درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها و همچنین افزایش ۱۳۹ درصدی خالص درآمدهای متفرقه را دلیل این افزایش سود عنوان کرده است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ یک هزار و ۳۰۵ میلیارد و ۹۳۰ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"ولصنم" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به آذر ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲۰۸ میلیارد و ۱۶۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۰۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، برآورد شرکت لیزینگ صنعت و معدناز تغییرات هزینه های عمومی، اداری و تشکیلاتی در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه سال جاری به شرح زیر است:

تغییرات مربوط در هزینه های عمومی، اداری و تشکیلاتی، عمدتاً مربوط به هزینه های حقوق و مزایای پرسنلی است که با توجه به تغییرات اعلام شده از سوی وزارت کار شامل افزایش پلکانی در سطوح مختلف خواهد بود و سایر هزینه های این بخش معمولاً با افزایش ۱۵ درصد سالیانه قابل احتساب است.

برچسب ها
اخبار مرتبط

ارزش پرتفوی سهام عدالت ۶ برابر شد

اکوبورس: ارزش روز ۴۹ شرکت حاضر در پرتفوی سهام عدالت با توجه به تورم اقتصادی و در پی آن رشد شاخص و شرکت‌های بورسی به بالاترین سطح خود از زمان اجرای طرح سهام عدالت (از سال ۸۵) رسید و ۱۶۲۷ هزار میلیارد ریالی شد.

۱۶:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ ادامه مطلب

رشد صنایع بورسی، نشانه مهم اقتصادی

اکوبورس: همه آمار و شرایط نشان می‌دهد، مسیری که ملت، نظام، رهبری، نیروهای مسلح و همه جناح‌ها انتخاب کرده‌اند، درست است و باید با وحدت، اتحاد و یکپارچگی این مسیر را ادامه دهیم.

۱۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ادامه مطلب

صندوق‌ «املاک و مستغلات» در راه است

اکوبورس: محمدرضا معتمد: « در حال حاضر ۲۱۹ صندوق با حدود ۱۸۰ هزار میلیارد تومان منابع وجود دارد. در این صندوق‌ها نزدیک به دو میلیون و ۱۵۰ هزار نفر سرمایه گذار حقیقی و حقوقی حضور دارند»

۱۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ ادامه مطلب

بررسی بازار سهام در هفته گذشته

اکوبورس: در جریان معاملات بورس اوراق بهادار در هفته‌ای که گذشت تعداد ۲۵۶۱۹ میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۱۰۸۸۶۴ میلیارد ریال در بیش از ۳ میلیون و ۲۵۶ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب ۲۷ و ۲۲.۶۶ درصد کاهش و ۱۱درصد افزایش را نسبت به هفته قبل‌تر تجربه کردند.

۰۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!