صفحه نخست »» بازار سرمایه »» بورس کالا و انرژی ۱۷:۳۳ ۱۳۹۸/۰۴/۱۹

بورس کالا میزبان عرضه قیر، آروماتیک سنگین و عایق رطوبتی

اکوبورس: تالار صادراتی بورس کالای ایران روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه میزبان عرضه ۸۹ هزار و ۶۹۰ تن قیر، ۲ هزار و ۵۰۰ تن آروماتیک سنگین و ۵۰۰ تن عایق رطوبتی است.
بورس کالا میزبان عرضه قیر، آروماتیک سنگین و عایق رطوبتی

به گزارش اکوبورس، امروز ۳۶ هزار و ۸۵۵ تن مواد شیمیایی، ۳ هزار و ۱۵۰ تن قیر، ۳۵ هزار تن لوب کات و ۲۴ هزار تن وکیوم باتوم در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۲۰ تن بیلت و ۵۰۰ تن شمش آلیاژی آلومینیوم، ۶ هزار و ۶۰۰ تن تیرآهن، ۹ هزار و ۹۰۰ تن سبد میلگرد، ۱۵۰ تن شمش روی و ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.

بازار فرعی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه ۵۰۰ تن تولوئن و ۹۹۶ تن سولفات سدیم را تجربه می کند.

همچنین تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز سه شنبه ۱۸ تیرماه، میزبان دادوستد ۳۰ هزار و ۷۸۶ تن مواد پلیمری بود.

طی این روز و در تالار مذکور ۲۷۰ تن گوگرد، ۴۷ تن مواد شیمیایی و ۲۸ هزار و ۷۵۰ تن وکیوم باتوم معامله شد.

این گزارش حاکی است، ۳ هزار و ۳۰۰ تن سبد تیرآهن مخلوط، ۵ هزار تن شمش بلوم و یک هزار تن کک متالوژی نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی به فروش رسید.

تالار صادراتی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد دادوستد یک هزار تن گوگرد، ۴ هزار و ۵۶۴ تن قیر و ۵۰ تن عایق رطوبتی بود.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

ماندگاری بالا، پیش‌نیاز ورود محصولات کشاورزی به بورس کالا

اکوبورس: معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت:‌ برخی محصولات کشاورزی مانند خشکبار را که از ماندگاری بالایی برخوردارند می‌توان در بورس کالا عرضه کرد؛ اما عرضه برخی محصولات دیگر؛ مانند گوجه فرنگی که این خصوصیت را ندارند امکانپذیر نیست.

۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ ادامه مطلب

۱۲۳ میلیارد تومان پسته در بورس کالا معامله شد

اکوبورس: بازیگران بازار آتی پسته با انعقاد ۳۱۵۸ قرارداد، در جریان معاملات بورس کالا در روز گذشته ارزشی بیش از ۱۲۳۰ میلیارد ریال را به ثبت رساندند که این تعداد قرارداد منعقده معادل بیش از ۱۱۱۲ تن محصول بوده است.

۱۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ ادامه مطلب

بورس کالا آینه شفاف بازارها

اکوبورس: عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانى ایران گفت: پیش از تاسیس بورس کالا مفهوم عرضه و تقاضا در بازارها به‌گونه‌ای شفاف وجود نداشت اما درحال حاضر بواسطه عرضه محصولات مهم در این بورس، برآیندی از عرضه و تقاضای کالاها برای دولت و همه فعالان بازارها مشخص است.

۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!