صفحه نخست »» صنعت و بازرگانی ۱۷:۱۲ ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
ارایه اطلاعات شرکتهای بورسی و غیر بورسی شستا در بورس

شستا، آینه تمام نمای شفافیت و پاسخگویی

اکو بورس: روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی با اشاره به تحقق کامل شفافیت و پاسخگویی در شستا بر ارائه و انتشار کامل اطلاعات مربوط به کلیه شرکت های بورسی و غیربورسی ، میزان سهام ، لیست اعضای هیأت مدیره هلدینگ ها و شرکت های تابعه ، صورتهای مالی و نحوه واگذاری ها و تسریع در آن تأکید کرد.
شستا، آینه تمام نمای شفافیت و پاسخگویی

به گزارش اکوبورس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی ،  85 درصد از شرکت های ما بورسی هستند که اطلاعات تمام آنها در اختیار سازمان بورس قرار گرفته و بر روی سامانه کدال قابل رویت است و در خصوص شرکتهای غیر بورسی نیز طی نامه شماره 27113/122 مورخ 02/08/1396 سازمان بورس، اطلاعات کامل 103 شرکت جهت تنویر افکار عمومی و اطلاع کلیه علاقمندان برروی کدال منتشر شده است.
روابط عمومی شستا با تاکید بر تعامل و همفکری شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی با نمایندگان و کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی با هدف بهره مندی از نظرات نمایندگان محترم مردم خاطر نشان کرد شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی پیرو دو نامه ارسالی به شماره 6282/1/13 مورخ 17/07/96 و نامه شماره 326/1/11 مورخ 26/01/97 کمیسیون اجتماعی و نامه 107/1/11 مورخ 18 فروردین 97 کمیسیون صنایع و معادن مجلس کلیه اطلاعات مورد نظر این کمیسیون ها شامل لوح فشرده آخرین وضعیت اعضای هیأت مدیره هلدینگ ها و شرکت های تحت پوشش به همراه رزومه ایشان ، سبد سهام به تفکیک هلدینگ ها و شرکت های بورسی و غیر بورسی و نحوه فروش املاک ، دارایی ها و شرکت های قابل واگذاری و آیین نامه و احکام حقوقی مدیران و پرسنل را جهت بهره برداری تقدیم و ارائه کرده است.
روابط عمومی شستا همچنین از رونمایی سایت جدید شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی و بارگذاری کلیه این اطلاعات در آینده نزدیک برروی این سایت خبر داد.
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی در پایان با اشاره به عزم شستا در اجرای قانون منع بکارگیری افراد بازنشسته افزود طی حدود یکسال فعالیت هیأت مدیره جدید شستا ، بیشتر از 75 درصد نیروها و مدیران بکارگرفته شده نیروهای متخصص ، جوان و از درون مجموعه شستا بوده اند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

حذف ارز کالاهای اساسی تاثیر زیادی بر قیمت‌ها می‌گذارد

اکوبورس: دبیرکل اتحادیه بنکداران مواد غذایی با بیان اینکه بازار منتظر حذف یا عدم حذف ارز اختصاصی واردات سه دسته کالاهای اساسی است گفت: در صورت حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از واردات کالاهای اساسی تاثیر خیلی زیادی بر روی قیمت‌ها خواهد داشت و اثرات منفی بر جای می‌گذارد.

۱۶:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.