صفحه نخست »» صنعت و بازرگانی ۱۷:۰۷ ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
مراسم تکریم و معارفه در شرکت سیمان ارومیه

عبدالمجید نیکنام مدیرعامل شرکت سیمان ارومیه شد

اکوبورس: مدیریت هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تامین طی حکمی مهندس عبدالمجید نیکنام را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت سیمان ارومیه منصوب کرد.
عبدالمجید نیکنام مدیرعامل شرکت سیمان ارومیه شد

به گزارش اکوبورس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تامین ، آئین تکریم مهندس مجید باقری فرد و معارفه آقای مهندس عبدالمجید نیکنام بعنوان مدیرعامل جدید شرکت سیمان ارومیه با حضور مهندس محمد عمید متشرع معاون امور شرکتهای هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تأمین و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت سیمان ارومیه برگزار شد.
 
دراین جلسه مهندس متشرع ضمن قدردانی از زحمات مهندس باقری فرد درزمان تصدی سمت مدیرعاملی سیمان ارومیه گفت : این شرکت یکی از شرکتهای بزرگ مجموعه است که ضروریست با بهره مندی از همه ظرفیتها بویژه نیروهای انسانی متخحصص مسیر موفقیت با قوت استمرار یابد.
وی با تبیین برنامه های مدون هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تأمین تصریح کرد : بعنوان بزرگترن هلدینگ سیمانی کشور نقش خود را در تولید با کیفیت ترین محصول ، حفظ و ارتقای جایگاه تولید و فروش به بازارهای داخلی و خارجی و تامین حقوق ذینفعان به بهترین شکل ممکن محقق خواهیم کرد.
در این مراسم مهندس باقری فرد مدیرعامل سابق شرکت سیمان ارومیه نیز با ارائه گزارش عملکرد شرکت طی سالهای گذشته افزود :طی این مدت شرکت سیمان ارومیه توانسته بعنوان یک برند در بازارهای هدف شناخته شود واین مهم حاصل فعالیت شبانه روزی مدیران و کارکنان تلاشگر این مجموعه بوده است. .
مهندس عبدالمجید نیکنام نیز ضمن تشریح برنامه های خود افزود : با بهره مندی از نیروی انسانی کار آمد و با اتکال به خداوند متعال روزهای خوبی را پیش رو داریم و ضمن حفظ استقلال؛خواستار تعامل سازنده با مسئولان استانی و شهرستانی هستیم .
وی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور گفت: تحریم ها و مسائل مرتبط با آن موقتی و گذرا هستند و ملت ایران در طول سالهای گذشته نشان داده اند میتواند با اتکا به پتانسیل های بومی مشکلات را پشت سر بگذارند. مهندس نیکنام افزود: وزارتخانه های ذی ربط بایستی از صنعت سیمان ایران و شرکتهای صادرات محور حمایت کنند تا بخش کارآفرین جامعه بتواند به حیات خود ادامه دهد.
در پایان لوح تقدیر مدیرعامل هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تأمین به مهندس باقری فرد اهدا شد.شایان ذکر است مهندس عبدالمجید نیکنام پیش از این به عنوان مدیرعامل شرکت سیمان خوزستان مشغول به فعالیت بودند.
کارخانه سیمان ارومیه همزمان با یازدهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه 1368 با تولید آزمایشی کلینکر راه اندازی گردید و از اردیبهشت ماه 1369 رسماً به جمع تولید کنندگان سیمان کشور پیوست. هم اکنون این شرکت در دو فاز با تولید روزانه 6000 تن سیمان از نوع پوزولانی و تیپ یک توانسته با اشتغال زایی برای 600 نفر بطور مستقیم و 1200 نفر بطور غیر مستقیم بعنوان بزرگترین واحد صنعتی استان آذربایجان غربی فعالیت کند.
شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین بزرگترین سهامدار شرکت سیمان ارومیه است و شرکتهای سرمایه گذاری تدبیر ، سرمایه گذاری ملّی ایران ، بیمه مرکزی ایران ، صندوق سرمایه گذاری بورسیران و.... از عمده سهامداران این شرکت محسوب می شوند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

حذف ارز کالاهای اساسی تاثیر زیادی بر قیمت‌ها می‌گذارد

اکوبورس: دبیرکل اتحادیه بنکداران مواد غذایی با بیان اینکه بازار منتظر حذف یا عدم حذف ارز اختصاصی واردات سه دسته کالاهای اساسی است گفت: در صورت حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از واردات کالاهای اساسی تاثیر خیلی زیادی بر روی قیمت‌ها خواهد داشت و اثرات منفی بر جای می‌گذارد.

۱۶:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.