صفحه نخست »» صنعت و بازرگانی ۱۷:۰۲ ۱۳۹۷/۰۸/۱۳

بازدید کارکنان شعب افق کوروش از مجتمع تولیدی و شیمیایی پاکشو

به گزارش اکوبورس:شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برای نخستین بار، همکاران فروشگاهی خود را جهت بازدید و آشنایی با فرآیندهای تولیدی، نحوه بسته بندی و شناخت کیفی محصولات به یکی از مجتمع های تولیدی اعزام نمود.
بازدید کارکنان شعب افق کوروش از مجتمع تولیدی و شیمیایی پاکشو

به گزارش اکوبورس به نقل از روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، گروهی متشکل از 35 تن از پرسنل شعب فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در راستای حفظ و افزایش سطح رضایت مندی مشتریان و پاسخگویی صحیح و دقیق به آنها پیرامون مشخصات کیفی کالاهای عرضه شده، از مجتمع تولیدی و شیمیایی پاکشو بازدید کردند.

در این بازدید، پرسنل شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در جریان مراحل تولید و بسته بندی مواد شوینده و محصولاتی منجمله شامپو، مایع دستشویی، ظرفشویی و لباسشویی با برندهای "گلرنگ، سافتلن، پاورواش، آیری، اسپیف، آترا و غیره" قرار گرفتند و سپس با مزیت ها و مشخصات کیفی این محصولات آشنا شدند و در ادامه ی بازدید از مجتمع تولیدی و شیمیایی پاکشو که از زیر مجموعه های گروه صنعتی گلرنگ است، پیشنهادهای خود و همچنین نقطه نظرات مصرف کنندگان را در مورد کالاهای تولیدی این مجتمع به مسئولان مربوطه ارائه دادند.

امید زندی رئیس واحد آموزش و توسعه منابع انسانی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ، بازدید متصدیان امور فروشگاهی را از مجتمع های تولیدی در دست یابی به هدفِ والای مشتری مداری و افزایش سطح رضایت مندی مشتریان ضروری عنوان می کند و ضمن ابراز امیدواری از تداوم بازدیدهای همکاران فروشگاهی از مجتمع های تولیدی دیگر تامین کنندگان کالا و با مشارکت سایر مناطق افق کوروش، معتقد است: بازدیدهای دوره ای کارکنان فروشگاهی از مجتمع های تولیدی می تواند ضمن آشنایی با فرآیند های تولیدی، کمک شایانی به معرفی جامع محصولات به مشتریان داشته باشد، همچنین تداوم این بازدیدها با توجه به ارتباطِ نزدیک همکاران فروشگاهی با مصرف کنندگان می تواند در انتقالِ نقطه نظرات دقیق مصرف کنندگان به تامین کنندگان کالاها تاثیرگذار باشد.

گفتنی است؛ بازدید از مجتمع تولیدی و شیمیایی پاکشو با همکاری و همراهی کارکنان فروشگاهی منطقه 11 افق کوروش انجام شد و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی واحد آموزش و توسعه منابع انسانی و همچنین با توجه به استقبال تامین کنندگان کالا از مشارکت در این برنامه، بازدیدهای دوره ای کارکنانِ دیگر مناطق این فروشگاه از مجتمع های تولیدی در دستور کار خواهد بود.

برچسب ها
اخبار مرتبط

حذف ارز کالاهای اساسی تاثیر زیادی بر قیمت‌ها می‌گذارد

اکوبورس: دبیرکل اتحادیه بنکداران مواد غذایی با بیان اینکه بازار منتظر حذف یا عدم حذف ارز اختصاصی واردات سه دسته کالاهای اساسی است گفت: در صورت حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از واردات کالاهای اساسی تاثیر خیلی زیادی بر روی قیمت‌ها خواهد داشت و اثرات منفی بر جای می‌گذارد.

۱۶:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.