صفحه نخست »» اقتصادی »» بانک و بیمه ۰۹:۵۳ ۱۳۹۸/۰۳/۲۲

با «بله دانی» بیشتر بدان!

اکوبورس:‌ در مسابقه اینستاگرامی«بله» شرکت کنید و با ورود به مرحله قرعه کشی، شانس خود را برای برنده شدن امتحان کنید.
با «بله دانی» بیشتر بدان!

به گزارش اکوبورس به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، بله در صفحه اینستاگرام خود مسابقه ای را برای کاربرانش ترتیب داده است که برای شرکت در آن و همچنین اطلاع از دیگر مسابقات و جشنواره ها می توانید به آدرس صفحه اینستاگرام  https://instagram.com/_u/balemessenger  مراجعه و آن را فالو کنید.

در ادامه باید به بخش استوری این صفحه رفته و حداقل به سه سوال از پنج سوال آن پاسخ صحیح دهید تا وارد مرحله قرعه کشی جوایز 300 هزار تومانی آن شوید.

این قرعه کشی هفته بعد انجام و برندگان مسابقه مشخص خواهند شد.

 

برچسب ها
اخبار مرتبط

حق بیمه بدنه خودرو افزایش یافت + جزییات

اکوبورس: باتوجه به اطلاعیه روز گذشته بیمه مرکزی که برای شرکت‌های بیمه فرستاده شده است، به شرایط پوشش تکمیلی بیمه بدنه اشاره شده و به دلیل نوسان قیمت خودرو، افزایش این نوع بیمه را برای شرکت‌های بیمه‌گذار اعلام کرده است که از تاریخ ۱۵ تیرماه اجرایی خواهد شد.

۱۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ادامه مطلب

سیف: برجام مشکل روابط بانکی ایران را حل نکرد

اکوبورس: رئیس کل اسبق بانک مرکزی معتقد است برجام نتوانست در نهایت مشکلات روابط بانکی کشور با بانک‌های خارجی را حل کند و می‌گوید فرد متخصصی را برای حضور در تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای پیشنهاد کرده که مورد پذیرش قرار نگرفته است.

۰۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ ادامه مطلب

۲ دستورکار مهم بانک مرکزی در اجرای قانون چک تا پایان امسال

اکوبورس: یک کارشناس حقوق بانکی با اشاره به بخش های اجرا نشده قانون جدید چک گفت: در حال حاضر بانک مرکزی باید دو کار مهم را انجام دهد. اول، آماده کردن زیرساخت­‌های لازم برای چک الکترونیک و چک موعدی است و دوم اینکه باید انتقال، صدور و انتقال چک در وجه حامل از آذر 99 ممنوع شود.

۱۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!