صفحه نخست »» اقتصادی »» صنعت معدن و بازرگانی ۱۳:۵۵ ۱۳۹۸/۰۳/۰۴
با حکم مدیرعامل شستا:

مدیرعامل صدر تامین تعیین شد

اکوبورس:محمد رضوانی‌فر مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی طی حکمی "غلامرضا سلیمانی" را به عنوان نماینده شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری صدر تامین (سهامی عام) منصوب نمود.
مدیرعامل صدر تامین تعیین شد

به گزارش اکوبورس به نقل از  روابط عمومی شستا: محمد رضوانی‌فر مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی طی حکمی "غلامرضا سلیمانی" را به عنوان نماینده شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری صدر تامین (سهامی عام) منصوب کرد.

در حکم ایشان آمده است: 

برچسب ها
اخبار مرتبط

توزیع رانت ۲۴هزار میلیارد تومانی در بازار فولاد

اکوبورس: عرضه ماهانه ۳۰۰ هزار تن ورق فولادی در بورس کالا و اختلاف قیمت آن در بورس کالا با بازار آزاد ماهانه دو هزار میلیارد تومان رانت معادل ۲۴ هزار میلیارد تومان رانت سالانه در این صنعت توزیع می‌کند. با توجه به اینکه این رقم برابر نصف یارانه نقدی سالانه است این سوال مطرح می‌شود که کنترل قیمت‌ها از سوی وزارت صمت در چنین شرایطی که مانع از رسیدن سود به تولید کننده و مصرف کننده نهایی می‌شود، در نهایت رانت را به کدام سو روانه می‌کند؟

۱۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ ادامه مطلب

یک خبر خوش معدنی

اکوبورس: رئیس شورای هماهنگی طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس گفت: از ایده‌های نو در زمینه احیای معادن کوچک مقیاس حمایت می‌کنیم.

۱۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!