صفحه نخست »» اقتصادی ۱۲:۴۹ ۱۳۹۸/۰۳/۰۴

بازدید مدیر عامل بانک رفاه از شرکت خدمات انفورماتیک

اکوبورس: دکتر محمدعلی سهمانی، مدیرعامل بانک رفاه به همراه تنی چند از مدیران ارشد این بانک، از شرکت خدمات انفورماتیک و بخش امنیت و پایش این شرکت بازدید کرد.
بازدید مدیر عامل بانک رفاه از شرکت خدمات انفورماتیک

به گزارش اکوبورس، دکتر محمدعلی سهمانی، مدیرعامل بانک رفاه به همراه تنی چند از مدیران ارشد این بانک، از شرکت خدمات انفورماتیک و بخش امنیت و پایش این شرکت بازدید کرد.
در این دیدار ابتدا مهندس سید ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک در خصوص جایگاه و نقش این شرکت در صنعت بانکداری کشور مطالبی را بیان داشت و با اشاره به مدیریت 82 میلیارد تراکنش در پنج سامانه حاکمیتی مهم در سال 97 تصریح کرد، زیرساخت های مناسبی جهت ارائه سرویس های مختلف و متنوع به بانکهای کشور در این شرکت فراهم شده است.
وی افزود: ظرفیتهای موجود در شرکت خدمات انفورماتیک در حوزه فناوری اطلاعات از جمله پلتفرم جدید بلاک چینی برنا و همچنین پلتفرم بانکداری باز شاهین، زمینه افزایش تعاملات با بانک رفاه خواهد بود.
در ادامه، دکتر سهمانی، مدیرعامل بانک رفاه نیز ضمن تقدیر از فرصت ایجاد شده جهت توسعه همکاری ها به جایگاه این بانک در صنعت بانکداری کشور اشاره کرد و اظهار داشت: بانک رفاه با داشتن حدود هزار شعبه و 20 میلیون مشتری در سراسر کشور، بنابر ارزیابی های انجام گرفته توسط مراجع معتبر به عنوان بانک برتر مشتری مدار معرفی شده است.
وی با بیان اینکه بانک رفاه یک بانک اجتماعی است و 45 میلیون ذینفع در کشور دارد، اضافه کرد: وجود نیروهای جوان و آموزش دیده، ارائه خدمت به میلیونها هموطن کارگر، بازنشسته و مستمری بگیر، حضور به عنوان بانک نخست حوزه سلامت و بهداشت و درمان، ارائه خدمات ارزی و دارا بودن صندوق سرمایه گذاری، کارگزاری و نیز مرکز نوآوری پویا و فعال، از جمله مزیتها و ظرفیتهای مهم بانک رفاه می باشد.
در پایان این دیدار، مهندس نجفی ضمن تاکید بر وجود نگاه ویژه به بانک رفاه در شرکت خدمات انفورماتیک با توجه به سهم این بانک در ارائه خدمت به اقشار بازنشسته و مستمری بگیران خاطرنشان کرد: این شرکت تلاش دارد ضمن پیگیری روندهای روز دنیا در حوزه های فناوری بانکی، دانش و بینش خود را با بانکها به اشتراک گذاشته و آن را ارتقا دهد.
مدیرعامل بانک رفاه نیز ابراز امیدواری کرد این دیدار به گسترش تعاملات فیمابین و بهره گیری حداکثری از ظرفیتهای طرفین منجر شود.

برچسب ها
اخبار مرتبط

حذف ۴ صفر پول در دولت «حسن روحانی» منتفی است

اکوبورس: در حالی لایحه حذف چهار صفر با قید ۱فوریت و با فرصت ۲ساله به بانک مرکزی برای شروع دوره گذار، به مجلس شورای اسلامی رفت که نشان می‌دهد عملیاتی شدن حذف ۴ صفر پول ملی ایران به عمر دولت روحانی قد نمی‌دهد و سال ۱۴۰۱ به بعد عملیاتی خواهد شد.

۱۵:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.