صفحه نخست »» اقتصادی »» بانک و بیمه ۱۱:۳۵ ۱۳۹۸/۰۳/۰۴

استقبال از عصای خود بالانس بیمه سرمد

اکوبورس:‌ اکران عمومی عصای خودایستا، به عنوان نماد تبلیغاتی بیمه سرمد در پالادیوم تهران، با استقبال گسترده اهالی پایتخت برگزار شد.
استقبال از عصای خود بالانس بیمه سرمد

به گزارش اکوبورس به نقل ازروابط عمومی بیمه سرمد، در این مراسم، بازدیدکنندگان عصاهای بسیار بزرگ، با انتشار تصاویر و فیلم های سلفی خود در اینستاگرام با درج هشتگ های اعلام شده، شانس خود را در مسابقه بزرگ بیمه سرمد با جوایز پنج سکه تمام بهار آزادی امتحان کردند.

این گزارش می افزاید، در هفته های آتی نیز در مراکز تجاری بزرگ پایتخت، شاهد این رویداد تبلیغاتی با حضور بازدیدکنندگان خواهیم بود.

برچسب ها
اخبار مرتبط

۲ دستورکار مهم بانک مرکزی در اجرای قانون چک تا پایان امسال

اکوبورس: یک کارشناس حقوق بانکی با اشاره به بخش های اجرا نشده قانون جدید چک گفت: در حال حاضر بانک مرکزی باید دو کار مهم را انجام دهد. اول، آماده کردن زیرساخت­‌های لازم برای چک الکترونیک و چک موعدی است و دوم اینکه باید انتقال، صدور و انتقال چک در وجه حامل از آذر 99 ممنوع شود.

۱۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ادامه مطلب

توضیحات جدید همتی درباره وضعیت بازار ارز

اکوبورس: رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی با اشاره به وضعیت فعلی نرخ ارز تاکید کرد که بانک مرکزی بدون هیچ هیجانی حرکت بازار ارز را رصد کرده و همانند دو سال گذشته با مدیریت نوسانات، بازار را به سمت تعادل هدایت خواهد کرد.

۱۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ادامه مطلب

جزییاتی از پرداخت بیمه کرونا

اکوبورس: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: روال خاصی برای پرداخت بیمه بیکاری کرونا داریم و سازمان برنامه و بودجه طبق لیست پرداخت حداقلی را انجام می‌دهد.

۰۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!