صفحه نخست »» اجتماعی »» فرهنگ و هنر ۱۷:۱۴ ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
نماینده مجلس:

مسائل فرهنگی در کشور رها شده است

اکوبورس: نماینده محلات در مجلس از بی تفاوتی و سکوت دولت درباره انحرافات فرهنگی در کشور انتقاد کرد.
مسائل فرهنگی در کشور رها شده است

به گزارش اکوبورس، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه، 31 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، با استناد به اصل سوم قانون اساسی و طی اخطاری با بیان اینکه دولت درباره انحرافات فرهنگی مهر سکوت بر لب زده است، گفت:دولت موظف به ایجاد محیط مساعد برای رشد فضایل اخلاقی براساس ایمان و تقوا است اما متاسفانه کلیپ‌هایی منتشر شده که در آن شنای مختلط در مهدکودک‌ها را نشان می دهد.

وی ادامه داد: مسائل فرهنگی در کشور رها شده و مسائل اقتصادی هم که تعطیل شده است؛ قیمت خودرو، ارزاق و برخی کالاها همه نشان از بی تفاوتی دولت در اینباره دارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ایجاد معاونت بازرگانی دفتر رئیس جمهور را دور زدن قانون و بی تفاوتی نسبت به نظر مجلس در خصوص مخالفت با انتزاع بخش بازرگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت دانست.

علی مطهری در پاسخ به این اخطار گفت: انحرافات فرهنگی مهم تری از آنچه که شما مثال زدید در کشور وجود دارد و مسائلی در مدارس، مهدکودک ها، تئاترها و سریال‌های خانگی دیده می شود که دولت باید نظارت بیشتری بر آن داشته باشد.

برچسب ها
اخبار مرتبط

نابسامانی در بازار لوازم التحریر

اکوبورس: در حالیکه تنها حدود ۲۰ روز تا بازگشایی مدارس فرصت باقی است و خرید لوازم التحریر به دغدغه خانواده ۱۴ میلیون دانش‌آموز تبدیل شده، نه از ده‌ها میلیون دفترچه‌های دولتی وعده داده شده خبری هست نه از اعلام نرخ لوازم التحریر.

۰۷:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ ادامه مطلب

چطور می‌گویید رتبه‌بندی معلمان مهر اجرا می‌شود؟

اکوبورس: رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت:‌چطور اعلام می‌کنید رتبه بندی معلمان را تا مهر اجرا می‌کنید، اصلاً می‌دانید نظام رتبه‌بندی یعنی چه و یک بار آن را خوانده‌اید؟ اینجا دیگر بازار سیاست‌بازی نیست.

۲۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!