صفحه نخست »» بازار سرمایه ۱۷:۱۷ ۱۳۹۸/۰۲/۲۱

شاخص کل بورس پس از رشد روزهای گذشته، افت کرد

اکوبورس: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با دو هزار و ۱۸۹ واحد کاهش نسبت به روز کاری گذشته به ۲۰۹ هزار و ۱۵۵ واحد رسید.
شاخص کل بورس پس از رشد روزهای گذشته، افت کرد

به گزارش اکوبورس، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با وجود رشد اولیه تفریبا دو هزار واحدی در نهایت با دو هزار و ۱۸۹ واحد معادل ۱.۰۴ درصد کاهش نسبت به روز کاری گذشته به ۲۰۹ هزار و ۱۵۵ واحد رسید.

حجم معاملات امروز بازار بورس چهار هزار و ۳۰۴ میلیون سهم طی ۳۳۳ هزار و ۴۹۱ معامله و به ارزش بالغ بر ۱۱ میلیون و ۸۶۵ هزار و ۱۲۰ میلیون ریال رسید، همچنین ارزش بازار نیز بالغ بر هشت میلیون و ۲۵ هزار و ۵۱ میلیارد ریال شد.

از دیگر تغییرات شاخص‌های بورس می‌توان به کاهش ۶۲۸ واحدی شاخص قیمت، دو هزار و ۴۶ واحدی شاخص بازار اول، دو هزار و ۳۲۴ واحدی شاخص بازار دوم،  یک‌هزار و ۹۷۷ واحدی شاخص صنعت، ۲۱۷ واحدی شاخص ۳۰ شرکت بزرگ و کاهش ۱۴۳ واحدی شاخص ۵۰ شرکت بزرگ اشاره کرد.

در این میان، شرکت‌های "لوله‌وماشین‌سازی‌ایران" با نماد (‌فلوله۱)، "ح . گروه دارویی برکت" با نماد(برکتح۱) و" نیروترانس"‌ (بنیرو۱)بیشترین افزایش قیمت و شرکت‌های "سیمان‌ قائن"‌ با نماد(سقاین۱)، "سرمایه گذاری توسعه صنایع سیمان" با نماد(سیدکو۱) و "سیمان‌ ایلام"‌ با نماد(سیلام۱) بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

نشانه ای دال بر خروج نقدینگی از بازار سرمایه وجود ندارد

اکوبورس: «یکی از نشانه هایی که برای بررسی رشد یا کاهش بازار در نظر گرفته می‌شود، «نقدینگی» موجود است؛ در حال حاضر نقدینگی بازار سرمایه به طور میانگین حدود ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ میلیارد تومان در طول روز است که این روند تقریبا از دو ماه گذشته تا امروز وجود داشته و مطلوب است»

۱۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ادامه مطلب

سود سال ۹۷ سهام عدالت آبان ماه پرداخت می‌شود

اکوبورس: مشاور سازمان خصوصی از پرداخت سود سهام عدالت در آبان ماه خبر داد و گفت: در هفته اول آبان ماه می‌توان گفت که سود تخصیصی تمام مشمولان چقدر خواهد بود و هر مشمول چه میزان سود دریافت می‌کند و پرداخت سود هم اواخر آذر ماه شروع به توزیع می‌شود.

۱۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ ادامه مطلب

بازار سرمایه روند مثبتی را طی می کند

اکوبورس: کشور در بسیاری از پایه های اقتصادی به جایگاهی رسیده که می تواند محدودیت ها و تحریم ها را دفع کند و امروز شاهدیم که شرکت های اقتصادی حاضر در بورس و فرابورس تهدید ها را به فرصت تبدیل کرده اند.

۱۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ادامه مطلب

تاثیر مسایل سیاسی منطقه بر معاملات بازار سرمایه

اکوبورس: یک کارشناس با اشاره به مسایل سیاسی اخیر در منطقه، گفت: این موضوع موجب افزایش قیمت جهانی نفت و در پی آن اقبال سهامداران به شرکت‌هایی که از این اتفاق تاثیر مثبت می‌پذیرند، از جمله پالایشگاه ها شده است.

۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!