صفحه نخست »» مجامع ۱۶:۳۲ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷
در مجمع عمومی عادی سالانه منتهی به پایان اسفندماه 97 صورت گرفت:

«پرداخت» 1335 ریال سود تقسیم کرد

اکوبورس: مجمع عمومی عادی سالانه شرکت به پرداخت ملت برای سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 97 با حضور بیش از 97 درصد سهامداران در محل باشگاه ملت برگزار شد.
«پرداخت» 1335 ریال سود تقسیم کرد

به گزارش اکوبورس،ریاست این جلسه برعهده روحی به نمایندگی از فناوران هوشمند بهسازان فردا ، نظارت آن برعهده همتی به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری توسعه امین ملت و گلزاری به نمایندگی از شرکت شقایق و دبیری آن را صباغ برعهده داشتند.

در این مجمع پس از تصویب صورت‌های مالی از سوی سهامداران، تقسیم مبلغ 1355 ریال سود به ازای هر سهم به تایید حاضران در جلسه رسید.

در ابتدای این جلسه خلیلی مدیرعامل شرکت به قرائت گزارش عملکرد شرکت برای سال مالی 97 پرداخت و گفت: شرکت به پرداخت ملت (سهامی عام) با هدف توسعه ابزارهای پرداخت الکترونیکی فعالیت خود را از سال 1384 بعنوان ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی (PSP)با اخذ مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد و پس از تشکیل شرکت شاپرک در سال 1391 مجوزهای لازم برای ادامه فعالیت از شرکت مذکور اخذ و وارد بورس شدیم.

وی ادامه داد: این شرکت با برخورداری از دانش و تخصص روز دنیا، به عنوان یک گروه توانمند در ارائه خدمات الکترونیکی بصورت تخصصی در زمینه های ارائه خدمات پرداخت از طریق پایانه های فروشگاهی (EFT-POS، شبکه پرداخت اینترنت IPG، سامانه پاسخ صوتی محاوره‌ای (IVR)، کد دستوری (#741*)، برنامه موبایلی (Mobile App)، دستگاه خودپرداز (ATM)، پایانه غیر نقدی (Kiosk)، پوز شعبه (PINPAD) وبهای سوخت را برعهده دارد.

خلیلی افزود: در این راستا شرکت به پرداخت ملت مسئولیت ایجاد و پشتیبانی شبکه پایانه‌های فروش و سایر ابزارهای پرداخت با هدف گسترش نظام پرداخت الکترونیک به شبکه بانکی و بازارهای مالی کشور را بر عهده گرفت.

وی با اشاره به اینکه شرکت به پرداخت ملت همواره در جهت حفظ منافع سهامداران خود حرکت کرده است، گفت: ۹۰ درصد از سهام متعلق به شرکت فن آواران هوشمند بهسازان فردا، ۴ درصد یاس ارغوانی، یک درصد شرکت سرمایه صبا و ۵ درصد هم سهم سایر سهامداران است.

خلیلی بیان کرد: شرکت به پرداخت ملت در سه حوزه ابزار بانکی با ۵۶۰۰، پایانه شعب با ۵۰۰۰ و کاربران سامانه موبایلی رمز یکبار مصرف ۴۰۰۰ در حال فعالیت است. همچنین این شرکت در حوزه خدمات پرداختی ۹۰۰۰ پایانه فروش و ۸۵۰۰ پایانه اینترنتی دارد که ۳ میلیون آن متعلق به نصب برنامه سکه می باشد.

وی ادامه داد: سال 97 برای به پرداخت ملت، سالی توام با توفیق، درخشش و پیشگامی بود، آنچنانکه این سرآمدی منحصر به صنعت پرداخت کشور نبوده و نام پرآوازه آن توانست در سطح ملی و بین المللی فراگیر شود.
 

در انتهای این مجمع روزنامه جمهوری اسلامی به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت برای سال مالی 98 انتخاب شد.

برچسب ها
اخبار مرتبط

چند شرکت بورسی به مجمع می روند

اکوبورس: شرکت های سیمان خزر، بانک آینده، شهد ایران، تامین سرمایه لوتوس، ایران ترانسفو، نیرو کلر، کشت وصنعت شریف آباد و زرین معدن آسیا مجمع عمومی عادی سالانه و فوق العاده برگزار می کنند.

۱۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!