صفحه نخست »» اقتصادی ۱۳:۳۳ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷

قیمت طلا و سکه امروز ۱۷ اردیبهشت

اکوبورس: قیمت طلا و سکه امروز با توجه به رشد بهای ارز و ثبات نسبی قیمت جهانی طلا تعیین شد و هر قطعه سکه یک گرمی به یک میلیون تومان رسید.
قیمت طلا و سکه امروز ۱۷ اردیبهشت

به گزارش اکوبورس، بازار جهانی طلا امروز با ثبات نسبی همراه بود و در محدوده ۱۲۸۲ دلار در هر اونس درجا زد. قیمت طلا و سکه در بازار امروز نیز با توجه به افزایش محسوس بهای ارز و ثبات نسبی قیمت جهانی طلا تعیین شد.

براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران تا ساعت ۱۳ امروز هفدهم اردیبهشت، قیمت سکه تمام بهار طرح قدیم چهار میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید پنج میلیون و ۱۲۵ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که بهایسکه تمام طرح جدید با افزایش نسبی همراه بوده است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۴۶۷ هزار و ۲۴۰ تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، ۲ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب یک میلیون و ۸۸۰ هزار تومان و یک میلیون تومان است.

برچسب ها سکه ، طلا ،
اخبار مرتبط

رعایت بالاترین سطح الزامات زیست‌محیطی در توسعه سونگون

اکوبورس: مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: توسعه معدن مس سونگون بر پایه در اختیار گرفتن 20درصد از بازار صادرتی مس کشور‌های همسایه برنامه‌ریزی شده است که ان‌شاءلله در فاز اول با تکمیل چرخه تولید و تولید 100 هزار تن محصول نهایی این هدف را در چندسال آینده محقق خواهیم کرد.

۱۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!