صفحه نخست »» شرکتها ۱۴:۲۹ ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
در مجمع عمومی عادی سالانه صورت گرفت:

تقسیم 750 ریال سود از سوی «زپارس»

اکوبورس: مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام برای دوره مالی منتهی به 30 آذرماه 97 شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس با حضور 84.72 درصد سهامداران برگزار شد.
تقسیم 750 ریال سود از سوی «زپارس»

به گزارش اکوبورس، مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام برای دوره مالی منتهی به 30 آذرماه 97 شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس با حضور 84.72 درصد سهامداران برگزار شد.

در این مجمع که ریاست آن برعهده مهدی قربانی قرچلو، نظارت آن برعهده سیف الله اسداللهی و صمد بهزاد و دبیری آن برعهده ارسلان کاظم پور بود، تقسیم مبلغ 750 ریال سود به ازای هر سهم مورد تایید سهامداران قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه ارسلان کاظم پور همراهلو به قرائت گزارش عملکرد شرکت برای سال مالی 97 پرداخت و به سوالات اکثر حاضران پاسخ گفت.

در این مجمع پس از تصویب صورت های مالی شامل ترازنامه و صورت سود و زیان، روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی شرکت برای سال مالی 98 انتخاب شد.

همچنین شرکت رايمند و همکاران  به‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس شرکت و   دش و همکاران  به‌عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

شاخص‌های مهم اجرای نورد گرم ۲ فولاد مبارکه

اکوبورس: حمیدرضاعظیمیان در جلسه تشریح سیاست‌های فولاد مبارکه در احداث خط نورد گرم شماره دو این شرکت که با حضور بخشی از پیمانکاران توانمند در این حوزه برگزار شد، از دو شاخص کیفیت و سرعت به عنوان مهم‌ترین مولفه‌های اجرای این خط نورد منحصربه‌فرد یاد کرد.

۱۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ ادامه مطلب

افتتاح سه طرح جدید در فولاد خراسان

اکوبورس: سه طرح در مجتمع فولاد خراسان به ارزش ۳۰ میلیارد تومان به طور همزمان افتتاح شد. آزمایشگاه واحد گندله‌سازی، با سرمایه‌گذاری ۱.۵ میلیون یورو، از جمله این طرح‌ها بود که باحضور مسئولان استانی و مدیرعامل فولاد خراسان به بهره‌برداری رسید.

۱۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!