صفحه نخست » شرکتها ۱۴:۱۲ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵

شایعه‌ای که با دلهره سهام‌داران شرکت پالایش نفت بندرعباس همراه شد

اکوبورس: شرکت پالایش نفت بندرعباس ساعتی پیش در خصوص اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر آتش‌سوزی در پالایشگاه اعلام کرد که در اثر برخورد صاعقه با مواد نفتی موجود در واحد بازيافت آب‌های آلوده آتش‌سوزی رخ داده که با توجه به تمهيدات انديشيده شده هيچ‌گونه خسارت جانی و مالی ايجاد نگرديده است.
شایعه‌ای که با دلهره سهام‌داران شرکت پالایش نفت بندرعباس همراه شد

به گزارش اکوبورس به نقل از تجارت نیوز، قیمت سهام شرکت بورسی پالایش بندرعباس با نماد «شبندر»، پس از بازدهی مثبت بیش از ۱۰ درصد در هفته گذشته، روز گذشته با افت قیمت همراه شد که به نظر می‌رسد شایعه و انتشار خبر آتش‌سوزی این پالایشگاه در بین سهام‌داران موجب شد فروش‌های هیجانی برای این نماد شکل بگیرد.

در همین راستا شرکت پالایش نفت بندرعباس در خصوص اخبار منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر آتش‌سوزی در پالایشگاه، با انتشار اطلاعیه‌ای اقدام به شفاف‌سازی کرد.

شرکت پالایش نفت بندرعباس ساعتی پیش با انتشار اطلاعیه‌ای بر روی سایت کدال اعلام کرد که در اثر برخورد صاعقه با مواد نفتی موجود در واحد بازیافت آب‌های آلوده، آتش‌سوزی رخ داده که با توجه به تمهیدات اندیشیده‌شده، پیش‌بینی‌های لازم قبلی، آماده‌باش کارکنان عملیاتی و نیروهای آتش‌نشانی و استقرار ماشین‌های آتش‌نشانی جهت اطفای حریق، اقدامات لازم و به‌موقع صورت پذیرفته و هیچ‌گونه خسارت جانی و مالی ایجاد نگردیده است.

شفاف‌سازی شرکت پالایش نفت بندرعباس
برچسب ها
اخبار مرتبط

بانک توسعه تعاون با کاهش هزینه عملیاتی به متوسط کارآیی و اثربخشی مطلوب سازمانی دست‌یافته است

اکوبورس: امیر میرشفیعی رئیس اداره برنامه‌ریزی و مدیریت عملکرد صبح امروز در کارگاه آموزشی دوروزه مدیران ستادی و استانی ضمن تحلیل عوامل موثر بر متوسط کار آیی و اثربخشی بانک، این شاخص‌ها را از مناظر مالی، مشتری گرایانه، رشد و یادگیری و فرآیندهای عملیاتی بررسی کرد.

۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

بررسی راهکارهای توسعه همکاری های دو جانبه در جلسه مشترک ارتباطات زیرساخت و پست بانک

اکوبورس: به منظور توسعه همکاری های فی مابین پست بانک ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت در راستای فعالیت های این بانک به عنوان بانک تخصصی حوزه ict جلسه مشترک هیئت مدیره در پست بانک ایران تشکیل شد.

۱۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

گام بلند زیست محیطی ذوب آهن اصفهان

اکوبورس: ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد در کشور ،در سالی که از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «رونق تولید» نام گذاری شده،حفظ تولید فعلی و ارتقاء آن را با رعایت کلیه استانداردهای مختلف هدف قرار داده است.

۱۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

انضباط مالی محور اعتماد بانکها به واحدهای تولیدی

اکوبورس: صالح آبادی گفت: تلاش بانک توسعه صادرات ایران تداوم حفظ تولید صادرات محور و ارائه خدمات این بانک در شکل های مختلف آن اعم از سرمایه در گردش، تامین مالی طرح توسعه، تخصیص تسهیلات با نرخ های مصوب، کمک به نقل و انتقالات ارزی از طریق صرافی توسعه صادرات است.

۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.