صفحه نخست »» بورس بانک و بیمه ۱۴:۰۹ ۱۳۹۷/۱۲/۲۲

سهام آسیا سقوط کرد

اکوبورس: روز چهارشنبه، با کاهش ریسک‌پذیری در بازارها، سهام آسیایی افت کردند؛ درحالی‌که پوند انگلیس برای تعیین سرنوشت خود، باید منتظر یک رای‌گیری دیگر پارلمان انگلستان در مورد برگزیت باشد.
سهام آسیا سقوط کرد

به گزارش اکوبورس به نقل از رویترز، روز چهارشنبه، با کاهش ریسک‌پذیری در بازارها، سهام آسیایی افت کردند. درحالی‌که پوند انگلیس برای تعیین سرنوشت خود، باید منتظر یک رأی‌گیری دیگر پارلمان انگلستان در مورد برگزیت باشد.

داده‌های تاجران اروپایی نشان می‌دهد که سهام این قاره، در مقادیر پایین‌تری باز شده‌اند. همچنین فوتسی انگلیس ۰.۱۱ درصد و داکس آلمان ۰.۲۱ درصد افت کردند؛ در حالی که کاک فرانسه، فعلاً بدون تغییر باقی مانده است.

ای‌مینی اس‌اندپی ۵۰۰ تا این لحظه، ۰.۲ درصد افت کرده است.

گسترده‌ترین شاخص سهام آسیا- اقیانوسیه ام‌اس‌سی‌آی در خارج از ژاپن ،۰.۴۵ درصد افت کرد.

در ژاپن، پس از این‌که داده‌ها نشان داد سفارشات ماشین‌آلات در ماه ژانویه، به پایین‌ترین سطح خود در ۴ ماه اخیر رسیده است، شاخص نیکی ۰.۹۹ درصد سقوط کرد.

سی‌اس‌آی ۳۰۰ چین، به دنبال ۲ روز رشد متوالی، امروز ۰.۵ درصد افت کرد. کامپوزیت شانگهای ۱.۰۹ درصد از ارزش خود را از دست داد، درحالی‌که شاخص هانگ‌سنگ در هنگ‌کنگ، ۰.۵۱ درصد افت کرد.

کوسپی کره‌جنوبی ۰.۴۱ درصد پایین آمد و ای‌اس‌اکس استرالیا ۰.۲۲ درصد افت کرد.

ریسک‌پذیری پس از آن در بازارها خشکید که قانون‌گذاران انگلستان دوباره به توافق برگزیت ترسا می و اتحادیه اروپا، رأی منفی خردکننده‌ای دادند. حالا پارلمان باید ظرف چند روز تصمیم بگیرد که آیا از برگزیت بدون توافق تجاری با اروپا حمایت کند و یا در وقت کم باقی‌مانده، ضرب‌العجل برگزیت را تمدید کند.

پارلمان انگلیس روز چهارشنبه در مورد اینکه آیا اتحادیه اروپا را بدون توافق تجاری ترک کنند یا خیر، تصمیم‌گیری خواهد کرد. اگر این نوع خروج رأی نیاورد، آنگاه روز پنج‌شنبه در رأی‌گیری دیگری، در مورد اینکه آیا ضرب‌العجل خروج از اتحادیه اروپا را تمدید کنند یا خیر، تصمیم‌گیری خواهند کرد.

در بازار ارز، شاخص دلار در ۹۷.۰۰۰ واحد بدون تغییر ماند، درحالی‌که نرخ برابری آن در برابر ین ژاپن، با اندکی افت به ۱۱۱.۲۸ رسید.

پوند انگلیس که این هفته با تلاطم‌های شدیدی روبرو شده بود و حتی رکوردهای ۱.۳۰۱۷ دلار و ۱.۳۲۹۶ دلار را ثبت کرده بود، امروز در نرخ ۱.۳۰۸۹ دلار آرام گرفت.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

شاخص کل بورس رشد کرد

اکوبورس: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز هم مانند روزهای گذشته در مدار صعودی قرار گرفت و ۵ هزار و ۶۲۳ واحد رشد کرد.

۱۶:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب

جزئیات بخشودگی سود و جرایم تسهیلات زیر ۱۰۰ میلیون در سال ۹۸

اکوبورس: بانک مرکزی در راستای طرح بخشودگی سود و تسهیلات از سوی مجلس موظف شده بدون رعایت مبلغ حداکثر مطالبات بانک مرکزی از بانک‌ها، نسبت به اجرای طرح بخشودگی سود تسهیلات زیر ۱۰۰ میلیون تومان اقدام کند.

۱۶:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب

کدام نمادها شفاف‌سازی کردند؟

اکوبورس: ناظر بورس، امروز هشت پیام به سهامداران داده است که این پیام‌ها درباره نمادهای «ولغدر 1»، «تاصیکو»، «کاوهح»، «والبرح»، «فپنتا 1»، «فلوله 1»، «دفرا» و «بکام 1» است.

۱۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.