صفحه نخست »» مسکن و عمران ۱۶:۴۸ ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی:

پرونده مسکن مهر سال آینده بسته می‌شود

اکوبورس: قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: تاکنون یک میلیون و ۷۸۰ هزار مسکن مهر تحویل شده است که یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد مربوط به دولت تدبیر و امید است.
پرونده مسکن مهر سال آینده بسته می‌شود

به گزارش اکوبورس، احمد اصغری مهرآبادی بعد از ظهر دوشنبه در نشست شورای تأمین مسکن استان بوشهر اظهار داشت: استاندار بوشهر پای کار است و انتظار داریم با تلاش استاندار و همکاری دیگران شاهد تکمیل مسکن مهر باشیم.

وی اضافه کرد: در استان بوشهر مشکل خاصی در زمینه تکمیل مسکن مهر وجود ندارد و امیدواریم تا هفته دولت سال آینده شاهد تکمیل و بهره‌برداری از واحدهای مسکن مهر استان بوشهر باشیم.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر خاطرنشان کرد: از یک میلیون و ۷۸۰ هزار مسکن مهر تحویل شده، یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد در دولت تدبیر و امید تکمیل و تحویل مردم شده است که تقریباً سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر تکمیل و تحویل شده است.

وی با اشاره به اینکه کار بزرگی در عرصه مسکن مهر انجام شده است، تصریح کرد: در پایان سال ۹۸ پروژه‌های مسکن مهر جمع می‌شود. تورم و تحریم هم از مشکلات پیش رو است ولی در مجموع پروژه را جمع و تکمیل می‌کنیم.

مهرآبادی افزود: در سه استان جشن تکمیل مسکن مهر انجام شده است و چند استان نیز تا هفته دولت سال آینده تکمیل می‌شود که استان بوشهر نیز یکی از این استان‌ها خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: برای تکمیل واحدهای مسکن مهر تلاش می‌شود زمین در رهن بانک‌های عامل قرار داده شود تا شاهد ارائه تسهیلات برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر در سریع‌ترین زمان باشیم.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر بیان کرد: امیدواریم در نیمه اول سال آینده جشن تکمیل پروژه‌های مسکن مهر استان بوشهر برگزار شود.

برچسب ها مسکن ،
اخبار مرتبط

پیش‌بینی آینده بازار مسکن و اجاره‌بها

اکوبورس: معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه قیمت مسکن و اجاره‌بها دستوری نیست، گفت: تکمیل مسکن شهرهای پردیس، اندیشه، پرند و هشتگرد می‌تواند به کنترل قیمت و اجاره‌بهای مسکن کمک کند.

۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب

مسکن کارگران باید در دستور کار وزارت راه و شهرسازی باشد

اکوبورس: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با بیان اینکه اگر کارگر دغدغه معیشت نداشته باشد حوادث کارگری کاهش می‌یابد گفت: برای حل مشکل مسکن کارگران باید وزارت راه و شهرسازی به سمت مسکن ارزان قیمت برود.

۱۶:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.