صفحه نخست »» بورس بانک و بیمه ۱۸:۲۴ ۱۳۹۷/۱۲/۱۹

عرضه اوراق نفتی با بازدهی ۲۲.۵ درصدی از فردا در بورس

اکوبورس: اوراق سلف موازی استاندارد نفت خام سبک داخلی به ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان با بازدهی ۲۲.۵ درصدی از فردا(دوشنبه) توسط وزارت اقتصاد در بورس اوراق بهادار منتشر می‌شود.
عرضه اوراق نفتی با بازدهی ۲۲.۵ درصدی از فردا در بورس

به گزارش اکوبورس، در شرایطی که صنعت نفت ایران موتور محرکه اقتصاد ایران محسوب می‌شود و تأمین مالی برای پروژه‌های این صنعت به دلیل شرایط تحمیلی به مهمترین چالش تبدیل شده است، انتشار اوراق سلف موازی استاندارد نفت نقش اساسی در پیشبرد و توسعه این پروژه‌ها دارد.

بر این اساس اوراق سلف موازی استاندارد نفت خام سبک داخلی به ارزش 500 میلیارد تومان با بازدهی 22.5 درصدی از فردا(دوشنبه) توسط وزارت اقتصاد در بورس اوراق بهادار منتشر می‌شود.

همچنین تأمین سرمایه سپهر به عنوان متعهد پذیره‌نویسی از فردا به مدت دو روز کاری حدود 580 هزار قرارداد سلف نفت خام به ارزش 500 میلیارد تومان را پذیره‌نویسی می‌کند.

سررسید این اوراق نیز 15 ماهه و حداقل بازدهی کل دوره این اوراق با سر رسید 15 ماهه و معاف از مالیات، 22.5 درصد بوده و سازمان برنامه و بودجه، ضمان و  کارگزاری آینده نگر خوارزمی عامل فروش هستند.

این گزارش می‌افزاید: این اوراق معاف از مالیات بوده و سازمان برنامه و بودجه ضمانت و شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی عاملیت فروش این اوراق را برعهده دارند، بنابراین ریسک سرمایه گذاران در حداقل ممکن است.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

شاخص کل بورس رشد کرد

اکوبورس: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز هم مانند روزهای گذشته در مدار صعودی قرار گرفت و ۵ هزار و ۶۲۳ واحد رشد کرد.

۱۶:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب

جزئیات بخشودگی سود و جرایم تسهیلات زیر ۱۰۰ میلیون در سال ۹۸

اکوبورس: بانک مرکزی در راستای طرح بخشودگی سود و تسهیلات از سوی مجلس موظف شده بدون رعایت مبلغ حداکثر مطالبات بانک مرکزی از بانک‌ها، نسبت به اجرای طرح بخشودگی سود تسهیلات زیر ۱۰۰ میلیون تومان اقدام کند.

۱۶:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ ادامه مطلب

کدام نمادها شفاف‌سازی کردند؟

اکوبورس: ناظر بورس، امروز هشت پیام به سهامداران داده است که این پیام‌ها درباره نمادهای «ولغدر 1»، «تاصیکو»، «کاوهح»، «والبرح»، «فپنتا 1»، «فلوله 1»، «دفرا» و «بکام 1» است.

۱۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!