صفحه نخست »» اجتماعی »» شهری و سلامت ۱۵:۴۹ ۱۴۰۱/۱۱/۰۴
دندان‌ها نقش زیادی در زیبایی لبخند دارند

لبخندی زیبا در مطب دندانپزشکی دکتر مهزاد راحت

اکوبورس: همه افراد برای داشتن لبخندی زیبا و دندان‌های سالم به خدمات و درمان‌های دندانپزشکی نیاز دارند.
لبخندی زیبا در مطب دندانپزشکی دکتر مهزاد راحت

به گزارش اکوبورس ، همه افراد برای داشتن لبخندی زیبا و دندان‌های سالم به خدمات و درمان‌های دندانپزشکی نیاز دارند. داشتن دندان‌هایی زیبا و سالم مدیون مراقبت‌های مداوم و رعایت اصول بهداشت دهان و دندان است. زیبایی، تمیزی، سالم‌بودن و یکدست‌بودن دندان‌ها می‌تواند به یک لبخند زیبا بیانجامد که این لبخند زیبا نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره افراد دارد.

برخی ذاتا دندان‌های سالم و زیبایی دارند و به دلیل مراقبت‌های مداومی که از دندان‌های خود انجام داده‌اند، دندان‌های آنها هیچ مشکلی ندارد. اما پوسیدگی، جرم دندان، نامرتب‌بودن دندان‌ها، عفونت‌های دندان و لثه و موارد بسیار متعدد دیگر، همگی به خدمات و درمان‌ های دندانپزشکی نیاز دارد.
 
البته هدف خدمات دندان پزشکی درمان و رفع مشکلات دهان و دندان نیست. امروزه با پیشرفت علم دندانپزشکی، انواع خدمات زیبایی نیز برای افراد در کلینیک‌های دندان‌پزشکی ارائه می‌شود که تنوع آنها بسیار بالا و بی‌نظیر است. از این‌رو خدمات و درمان‌‌های دندانپزشکی را به انواع خدمات درمانی، خدمات ترمیمی و خدمات زیبایی دسته‌بندی می‌کنند.
 
همان‌طور که گفته شد برخی از خدماتی که در کلینیک‌های دندان‌پزشکی ارائه می‌شود، در دسته خدمات درمانی و برخی نیز ترمیمی هستند. از طرفی نیز گاهی افراد برای دریافت خدمات زیبایی به دندان پزشکی مراجعه می‌کنند.
 
اما برای انجام انواع خدمات دندانپزشکی می‌توانید به راحتی با مراجعه به مطب دکتر مهزاد راحت از انواع خدمات و درمان‌ های دندانپزشکی بهترین استفاده و بهره را ببرید.
 
دکتر مهزاد راحت جراح دندانپزشک به آدرس نارمک، خیابان دماوند، ایستگاه آیت، پلاک 597 ، طبقه اول، واحد چهار هستند که در زمینه کارهای خدمات و درمان‌های دندانپزشکی اقدامات خوب و گسترده‌ای داشتند.
شماره همراه: 09031237115
تلفن دندانپزشکی: 77970646
برچسب ها
اخبار مرتبط

برای جهانی بهتر

اکوبورس: بخش مسئولیت اجتماعی (CSR) شرکت سامسونگ در سال 2022 که روزهای پایانی آن را طی می‌کنیم، فعالیت‌های متعدد و نوآورانه‌ای را برای تحقق رویکردها و چشم‌اندازهای این شرکت انجام داد.

۱۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!