صفحه نخست »» سیاسی ۱۷:۳۷ ۱۴۰۱/۰۹/۰۹

۴۴۱ حمله نیروی دریایی رژیم صهیونیستی به ماهیگیران غزه در سال ۲۰۲۲

یک مرکز حقوق بشری طی گزارشی اعلام کرد، ماهیگیران فلسطینی در سال جاری میلادی ۴۴۱ مرتبه مورد حمله نیروهای دریایی رژیم صهیونیستی قرار گرفتند.
۴۴۱ حمله نیروی دریایی رژیم صهیونیستی به ماهیگیران غزه در سال ۲۰۲۲

به گزارش اکوبورس، به نقل از فلسطین الیوم، مرکز حقوق بشری میزان در گزارش جدیدی اعلام کرد، مستندات به دست آمده نشان می‌دهد که نیروهای اشغالگر از ابتدای سال ۲۰۲۲ تاکنون ۴۴۱ نقض در حق ماهیگیران فلسطینی در سطح دریا مرتکب شدند. در این گزارش آمده است که در این حملات نیروی دریایی رژیم، ۶۴ ماهیگیر بازداشت و ۲۱ ماهیگیر دیگر زخمی شدند. به علاوه ۲۳ قایق ماهیگیری نیز توقیف شده است. آخرین حملات نیروی دریایی رژیم صهیونیستی به قایق ماهیگیران روز دوشنبه روبروی سواحل شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه صورت گرفت و منجر به دستگیری شش ماهیگیر و توقیف دو قایق ماهیگیری دیگر شد. این مرکز حقوق بشری اعلام کرد، نیروهای اشغالگر به تشدید تجاوزات سیستماتیک خود علیه ماهیگیران فلسطینی ادامه داده و به صورت عامدانه به ماهیگیران آسیب رسانده و آنها را از کار محروم می‌کنند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

رجایی: بخشودگی‌های اخیر بسترسازی برای بازگشت استعدادها و ظرفیت‌ها به کشور است

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات این روزهای اخیر در حوزه های سیاسی، اقتصادی و امنیتی از سمت مقام معظم رهبری و رئیس جمهور در راستای این بود که بسترسازی مناسبی برای بازگشت استعدادها و ظرفیت‌ها به کشور صورت گیرد.

۱۴:۵۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!