صفحه نخست »» اجتماعی »» فرهنگ و هنر ۱۷:۳۴ ۱۴۰۱/۰۹/۰۹

آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد از ۱۶ آذر

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ در تمامی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و هشتمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور از روز چهارشنبه ۱۶ آذر ماه آغاز می‌شود و تا روز ‌سه‌شنبه ۲۲ آذرماه ادامه دارد.
آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد از ۱۶ آذر

به گزارش اکوبورس، دکتر عبدالرسول پورعباس با اشاره به اینکه دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون مذکور همزمان با آغاز ثبت نام در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر می شود گفت: اطلاعیه تکمیلی ثبت‌نام نیز همزمان در دسترس خواهد بود، که لازم است متقاضیان قبل از خرید کارت اعتباری ثبت نام آنرا به دقت مطالعه کرده و در صورت واجد شرایط بودن اقدام به ثبت نام کنند. رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در مورد زمان برگزاری آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲، گفت: این آزمون در روز های پنجشنبه ۱۱ و جمعه ۱۲ اسفند ماه سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

برچسب ها
اخبار مرتبط

اگر بگوییم انقلاب علمی رخ داده است، بیراه نگفته‌ایم

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: اگر ۴۴ سال گذشته انقلاب اسلامی را به دقت مرور  کنیم، خواهیم دید که در دانشگاه‌ها حرکت‌های بزرگی رخ داده و تحول چشمگیری صورت پذیرفته است و در حوزه‌های مختلف حماسه‌آفرینی‌ها کرده‌اند به طوری که توانسته‌اند جایگاه ایران را در جهان ارتقاء بخشند.

۱۴:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!