صفحه نخست »» اقتصادی ۱۰:۰۱ ۱۴۰۱/۰۹/۰۶

طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی در دستور

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز خود به ادامه بررسی گزارش شور دوم کمیسیون اجتماعی در مورد طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی می پردازند.
طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی در دستور

به گزارش اکوبورس، جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی از لحظاتی قبل به ریاست محمد باقر قالیباف آغاز شد. ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون اجتماعی در مورد طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی (ارجاع از جلسه علنی)، بررسی گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول(اعاده شده از شورای نگهبان)، بررسی گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی درمورد طرح اصلاح قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری (اعاده شده از شورای نگهبان) و بررسی گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به سازمان همکاری شانگهای در دستور کار جلسه علنی امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد. رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی در مورد طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل (ارجاع از جلسه علنی)، بررسی گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد طرح استفساریه بند (۳) ماده (۴۸) قانون حمایت خانواده، بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه یک فوریتی معافیت واردات مواد اولیه دارویی، شیرخشک و تجهیزات پزشکی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده و بررسی گزارش کمیسیون اجتماعی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد صندوق بازنشستگی کارکنان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از دیگر مواردی است که نمایندگان در جلسه علنی امروز خود به بررسی آن ها می پردازند. انتخاب یک نفر از هر کدام از کمیسیون های اجتماعی و آموزش، تحقیقات و فناوری به عنوان ناظر درشورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی، انتخاب دو نفر از کمیسیون اجتماعی به عنوان عضو شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، انتخاب ناظر در کمیته هماهنگی اشتغال استان(۹ استان)، انتخاب اعضای شورای فرهنگ عمومی استان(۹ استان)،انتخاب ناظر در شورای برنامه ریزی و توسعه استان (۹ استان) و انتخاب اعضای هیأت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات استان (۹ استان) نیز در دستور کار جلسه علنی امروز نمایندگان قرار دارد. به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج نمایندگان مجلس شورای اسلامی چفیه بر گردن انداخته و بر روی میز نمایندگان شاخه های گل رز قرار گرفته است.

برچسب ها
اخبار مرتبط

هوش مالی چیست؟

اکوبورس: در دنیای کنونی با وجود فراز و نشیب‌های موجود در حوزه اقتصاد، همیشه یکی از دغدغه‌های موجود، افزایش سرمایه و رفاه مالی است. عواملی چون تورم، درآمد پایین، حجم کار بالا، بازده مالی کم و غیره باعث کاهش رفاه و حجم سرمایه افراد می‌شود. در چنین شرایطی است که نیاز به هوش مالی بیش از پیش احساس می‌شود.

۱۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ ادامه مطلب

طلای جهانی صعود می‌کند یا سقوط؟

قیمت طلا امروز(چهارشنبه) به کمک کاهش ارزش دلار افزایش یافت و سرمایه‌گذاران بر سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو برای مسیر سیاست پولی بانک مرکزی ایالات‌متحده تمرکز کردند.

۰۹:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!