صفحه نخست »» اقتصادی ۰۹:۴۸ ۱۴۰۱/۰۸/۲۳

راهکار بریتانیا برای نجات از رکود اقتصادی

وزیر دارایی بریتانیا به دنبال افزایش مالیات برای بهبود اقتصاد است.
راهکار بریتانیا برای نجات از رکود اقتصادی

به گزارش اکوبورس به نقل از اکونومیک، جرمی هانت، وزیر دارایی بریتانیا اظهار کرد که افزایش مالیات در بریتانیا در برنامه بودجه قرار دارد و انتظار می‌رود هفته آینده رونمایی شود تا از رکود آتی کاسته شود. وی این تصمیم را فاش کرد و گفت که شهروندان بریتانیایی باید بر ایدئولوژی مقدم باشند، «بودجه کوچک» نخست‌وزیر سابق، لیز تراس شامل کاهش مالیات بدون بودجه بود و وی را مجبور به کناره‌گیری در ماه گذشته کرد و به کوتاه مدت‌ترین رئیس دولت بریتانیا تبدیل شد. هانت به دنبال مسدود کردن برخی موارد ورودی و کمک هزینه‌های مالیات بر درآمد، بیمه ملی، مالیات بر ارث و حقوق بازنشستگی برای دو سال دیگر است تا شکاف ۵۵ میلیارد پوندی در بودجه بریتانیا را پر کند. برنامه بودجه که قرار است در ۱۷ نوامبر رسما ارائه شود، همچنین نظراتی را در مورد چشم‌انداز رکود بانک مرکزی انگلیس ارائه می‌دهد و هانت تاکید می‌کند که دولت از تلاش‌های بانک مرکزی برای کاهش تورم حمایت می‌کند.

برچسب ها
اخبار مرتبط

هوش مالی چیست؟

اکوبورس: در دنیای کنونی با وجود فراز و نشیب‌های موجود در حوزه اقتصاد، همیشه یکی از دغدغه‌های موجود، افزایش سرمایه و رفاه مالی است. عواملی چون تورم، درآمد پایین، حجم کار بالا، بازده مالی کم و غیره باعث کاهش رفاه و حجم سرمایه افراد می‌شود. در چنین شرایطی است که نیاز به هوش مالی بیش از پیش احساس می‌شود.

۱۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ ادامه مطلب

طلای جهانی صعود می‌کند یا سقوط؟

قیمت طلا امروز(چهارشنبه) به کمک کاهش ارزش دلار افزایش یافت و سرمایه‌گذاران بر سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو برای مسیر سیاست پولی بانک مرکزی ایالات‌متحده تمرکز کردند.

۰۹:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!