صفحه نخست »» شرکتها ۱۷:۲۱ ۱۴۰۱/۰۸/۱۸

مجمع افزایش سرمایه «تنوین» برگزار شد

اکوبورس: مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت تامین سرمایه نوین با حضور ۶۹.۴۵ درصد سهامداران برگزار شد.
مجمع افزایش سرمایه «تنوین» برگزار شد

به گزارش اکوبورس به نقل از روابط عمومی تامین سرمایه نوین، در این مجمع که روز چهارشنبه در تاریخ ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۱ با حضور ۶۹.۴۵ درصد سهامداران، در محل دفتر مرکزی شرکت برگزار شد، دکتر علی سعیدی به عنوان رئیس مجمع، آقایان محمدرضا مروجی و حامد حسن‌پور به عنوان ناظران مجمع و دکتر داوود رزاقی مدیرعامل تنوین به عنوان دبیر مجمع انتخاب شدند.

دکتر داوود رزاقی، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه نوین در ابتدای مجمع به قرائت گزارش توجیهی افزایش سرمایه شرکت پرداخت و گفت: تامین سرمایه نوین با ۲۰.۰۰۰ میلیارد ریال، در حال حاضر به عنوان بزرگترین تامین سرمایه کشور به لحاظ سرمایه ثبت شده است.

وی در ادامه افزود: پیشنهاد درخواست افزایش سرمایه شرکت تامین سرمایه نوین از مبلغ ۲۰.۰۰۰ میلیارد ریال به مبلغ ۲۴.۵۰۰ ریال در تاریخ ۲۱ شهریورماه ۱۴۰۱ توسط هیات مدیره شرکت تصویب و در تاریخ چهارم آبان ماه ۱۴۰۱ به تایید سازمان بورس و اوراق بهادار رسید.

دکتر رزاقی بیان کرد: این افزایش سرمایه از محل سود انباشته و با هدف استفاده از منابع شرکت در جهت بالا بردن ظرفیت تعهد پذیره‌نویسی و بازارگردانی، استفاده از نرخ صفر مالیاتی موضوع بند ف تبصره دو قانون بودجه سال ۱۴۰۱، حفظ روند رو به رشد سودآوری شرکت و حفظ جایگاه رقابتی شرکت در بین سایر شرکت‌های تامین سرمایه است.

وی اظهار کرد: در تلاش هستیم که کمتر از یک ماه آینده این افزایش سرمایه را به ثبت رسانده تا شامل صرفه‌جویی مالیاتی شویم.

در پایان مجمع سهامداران شرکت با افزایش سرمایه ۲۲.۵ درصدی شرکت از محل سود انباشته موافقت کردند.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

انعقاد تفاهم‌نامه فولاد کاوه جنوب کیش و دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

اکوبورس: تفاهم‌نامه تأمین بخشی از اکسیژن مایع موردنیاز مراکز درمانی دولتی استان با حضور نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه بندرعباس و رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان هرمزگان در شرکت فولاد کاوه جنوب کیش منعقد شد.

۱۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ ادامه مطلب

کاهش «ضریب گرد کردن» در محاسبه وجوه تضمین بازار اختیار معامله بورس اوراق بهادار تهران

اکوبورس: به پیشنهاد بورس تهران و با تایید شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، ضریب گرد کردن (C) در محاسبات مربوط به وجوه تضمین، از 100000 ریال به 10000ریال کاهش یافته است.

۱۴:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ ادامه مطلب

چرا رشد اقتصادی اولویت امروز ایران است؟

اکوبورس: مقام معظم رهبری اخیراً دیداری با کارآفرینان داشتند. با همان کسانی که در ‌سخت‌ترین شرایط تحریم، مانع از ایستادن چرخ تولید در کشور شدند و با فعالیت خود توانستند امکان حیات اقتصاد را در کشور فراهم کنند .

۱۷:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ ادامه مطلب

رشد 54 درصدی درآمد صنعت آی‌تی در 9 ماهه نخست سال

اکوبورس: مدیرعامل شرکت رایان هم‌افزا با اشاره به اینکه در حال‌حاضر شرکت‌های فعال در حوزه تکنولوژی و خدمات آی‌تی در بازار سرمایه شامل 13 شرکت هستند، افزود: به طور این گروه شامل سه صنعت پرداخت، خدمات نرم‌افزاری- آی‌تی و صنعت انفورماتیک می‌شود و مجموع ارزش بازار این سه صنعت در یکم بهمن 1401، برابر با 74.4 هزار میلیارد تومان بوده است که صنعت پرداخت با 40 هزار میلیارد تومان بیشترین سهم را از مجموع این سه گروه دارا است.

۱۶:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!