صفحه نخست »» اجتماعی ۱۱:۳۷ ۱۴۰۱/۰۵/۱۱
رئیس شورای شهر تهران مطرح کرد؛

استفاده درست از روان آبها راه مقابله با سیل

اکوبورس: رئیس شورای شهر تهران گفت: باید برای مقابله با سیل از روان آب‌ها به بهترین شکل استفاده کرد.
استفاده درست از روان آبها راه مقابله با سیل

به گزارش اکوبورس به نقل ازمهر، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در هشتاد و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه هنوز سیل تهران را تهدید می‌کند گفت: شهرداری لایحه‌ای در رابطه با روان آب‌ها داشت اما برای انجام اصلاحات، این لایحه را پس گرفت و سیلاب‌ها نیز باید به این لایحه اضافه شود.

وی ادامه داد: برخی مسیل‌ها به بزرگراه و خیابان تبدیل شده است اما در برخی از اتوبان‌ها نیز اتفاقات خوبی رخ داده است در بزرگراه شهید باکری میزان زیادی سیلاب جاری شد اما از آنجایی که برای عبور آن فضایی پیش بینی شده بود حادثه‌ای رخ نداد.

چمران گفت: اتفاقات کن، امامزاده داوود و دارآباد هشداری جدی برای ما بود تا در این زمینه آماده باشیم باید مطالعات گذشته را مجدداً در دستور کار قرار داده و درباره آنها بررسی و پیگیری صورت گیرد.

رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه پیشگیری تنها گزارشات هواشناسی نیست اظهار کرد: بر همین اساس باید در این رابطه کاری شود تا از روان آب‌ها به بهترین شکل استفاده شود.

برچسب ها
اخبار مرتبط

پلتفرم جدید ایران اسکیپ رونمایی شد

اکوبورس: مراسم رونمایی از پلتفرم جدید ایران‌اسکیپ، سامانه جامع مشاهده، مقایسه، رزرو و خرید آنلاین بلیت انواع اتاق فرار در سطح کشور در سالن همایش‌های خیریه رعد در شهرک غرب با حضور اصحاب رسانه و مجموعه‌داران اتاق‌های فرار برگزار شد.

۰۸:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ ادامه مطلب

قیمت وعده‌های غذایی و هزینه خوابگاه دانشجویان مشخص شد

اکوبورس: رئیس صندوق رفاه دانشجویان درباره مبلغ وعده‌های غذایی دانشجویان برای سال تحصیلی جدید گفت: امسال ۳ هزار تومان برای وعده‌های صبحانه، ۴ هزار تومان برای وعده شام و ۶ هزار تومان برای ناهار دانشجویان درنظر گرفته شده است.

۱۱:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!