صفحه نخست »» بازار سرمایه ۱۰:۱۴ ۱۴۰۱/۰۱/۳۱

بازار تحت تاثیر اقدامات دولت در جهت جبران کسری بودجه

اکوبورس: هفته گذشته بازار با ثبت شاخص کل 1,454,129 واحدی و بازده هفتگی 0.6- درصد بسته شد. برآیند هفتگی حاکی از خروج 1037 میلیارد تومان پول حقیقی از بازار است.
بازار تحت تاثیر اقدامات دولت در جهت جبران کسری بودجه

به گزارش اکوبورس به نقل ازایران اکونومیست- هفته گذشته بازار با ثبت شاخص کل 1,454,129 واحدی و بازده هفتگی 0.6- درصد بسته شد. برآیند هفتگی حاکی از خروج 1037 میلیارد تومان پول حقیقی از بازار است.

 

 

h

 

h

 

h

 

h

 

h

 

h

 

h

 

h

 

h

 

h

 

h

 

h

 

h

 

h

 

h

 

منبع: شرکت سرمایه گذاری اهتمام ایرانیان

برچسب ها
اخبار مرتبط

بیمه تعاون، نخستین شرکت سهامی عام تعاونی در بازار اول فرابورس

اکوبورس: در جلسه مشترک با تعاون‌گران که با حضور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس برگزار شد، فعالیت بیمه تعاون به عنوان نخستین شرکت سهامی عام تعاونی که با 4 هزار سهامدار در بازار اول فرابورس حضور دارد مورد گفتگو قرار گرفت.

۱۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ادامه مطلب

رشد ملایم بازار دور از ذهن نیست

اکوبورس: شاید دلار به دلیل شرایط بهتر منابع ارزی و مسلط بودن دولت و بانک مرکزی به بازار، هیجانات سال ۹۹ را تجربه نکند اما در صورت عدم توافق، رشد ملایمی در نرخ ارز وجود خواهد داشت. بنابراین رشد تورمی متناسب با رشد نقدینگی در سطح جامعه اتفاق می‌افتد و با ادامه سناریو انتظارات تورمی و پمپاژ نقدینگی، انتظار رشد ملایم در بازار دور از دسترس نخواهد بود.

۱۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ادامه مطلب

چرا بورس دوباره ریخت؟

اکوبورس: درحالی که افزایش حجم معاملات و صعود شاخص‌های بورسی سهامداران را به آینده بازار سرمایه خوشبین کرده بود، روزهای قرمز در این بازار در دو هفته اخیر باعث شده است دوباره ابهام و نگرانی بر این بازار سایه بیندازد، اتفاقی که یک کارشناس مهمترین دلیل آن را تفاوت نرخ دلار در سامانه نیما و بازار آزاد میداند.

۱۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
  • نام شما
    اولین فرد نظر دهنده باشید!