صفحه نخست » شرکتها ۱۳:۴۲ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
با تشکیل مجمع عمومی فوق العاده صورت گرفت؛

افزایش سرمایه فولاد کاوه جنوب کیش طی دو مرحله تصویب شد

اکوبورس: با تشکیل مجمع عمومی فوق العاده شرکت فولاد کاوه جنوب کیش (سهامی عام)، هیات مدیره موفق به کسب مجوز افزایش سرمایه از 7 هزار میلیارد ریال به 15 هزار میلیارد ریال طی دو مرحله از سهامداران شد.
افزایش سرمایه فولاد کاوه جنوب کیش طی دو مرحله تصویب شد

به گزارش اکوبورس به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش (سهامی عام)، پس از انتشار آگهی رسمی در تاریخ 3 بهمن ماه 1397، این مجمع ساعت14روز چهارشنبه 17 بهمن ماه 1397 در محل سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو واقع در شهرک غرب تهران با حضور 02/ 91 درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی برگزار شد و هیات رئیسه اهداف افزایش سرمایه را تکمیل فاز 2 فولادسازی، تامین مخارج انجام شده در سنوات قبل بابت فاز 2 فولادسازی، تکمیل پروژه تاسیسات جانبی و زیرساخت و تکمیل پروژه آب شیرین کن عنوان کرد و منابع این افزایش سرمایه را از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران برشمرد.
مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در خصوص افزایش سرمایه از مبلغ 7 هزار میلیارد ریال به مبلغ 15 هزار میلیارد ریال طی دو مرحله تصمیم گیری نمود که بر این اساس در مرحله نخست افزایش سرمایه از مبلغ 7 هزار میلیارد ریال به مبلغ 11 هزار میلیارد ریال توسط مجمع به تصویب رسید و مقرر گردید هیات مدیره با توجه به مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار تهران از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی، افزایش سرمایه را عملی و ماده مربوطه را در اساسنامه اصلاح نماید. در همین راستا مصوب شد در مرحله دوم نیز افزایش سرمایه از مبلغ 11 هزار میلیارد ریال تا مبلغ 15 هزار میلیارد ریال از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی، تصویب و به هیات مدیره تفویض اختیار نمود تا ظرف مدت 2 سال طی یک یا چند مرحله افزایش سرمایه انجام و اصلاح ماده مربوطه در اساسنامه را پس از اخذ مجوز از سازمان بورس اوراق بهادار تهران عملیاتی نماید.
امید می رود با تحقق این افزایش سرمایه، فاز دو فولادسازی به ظرفیت یک میلیون و 200 هزار تن که اکنون دارای پیشرفت فیزیکی 61 درصدی است، تا پایان سال 1398 وارد تست های سرد و گرم شود و بیلت تولیدی آن از سال 1399 وارد بازار گردد.
همچنین این افزایش سرمایه در راستای سرعت بخشیدن به تکمیل تاسیسات جانبی و زیرساخت که تاکنون پیشرفت فیزیکی 63 درصدی را نشان می دهد و نیز تکمیل پروژه آب شیرین کن که تاکنون 92 درصد پیشرفت فیزیکی داشته، تاثیر بسزایی خواهد داشت.
شایان ذکر است افزایش سرمایه زمانبر بوده و تا برگزاری مجمع عادی سالیانه ثبت نمی شود. بر این اساس به حق تقدم سهام، سود تعلق نخواهد گرفت.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط

بانک توسعه تعاون با کاهش هزینه عملیاتی به متوسط کارآیی و اثربخشی مطلوب سازمانی دست‌یافته است

اکوبورس: امیر میرشفیعی رئیس اداره برنامه‌ریزی و مدیریت عملکرد صبح امروز در کارگاه آموزشی دوروزه مدیران ستادی و استانی ضمن تحلیل عوامل موثر بر متوسط کار آیی و اثربخشی بانک، این شاخص‌ها را از مناظر مالی، مشتری گرایانه، رشد و یادگیری و فرآیندهای عملیاتی بررسی کرد.

۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

بررسی راهکارهای توسعه همکاری های دو جانبه در جلسه مشترک ارتباطات زیرساخت و پست بانک

اکوبورس: به منظور توسعه همکاری های فی مابین پست بانک ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت در راستای فعالیت های این بانک به عنوان بانک تخصصی حوزه ict جلسه مشترک هیئت مدیره در پست بانک ایران تشکیل شد.

۱۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

گام بلند زیست محیطی ذوب آهن اصفهان

اکوبورس: ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد در کشور ،در سالی که از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «رونق تولید» نام گذاری شده،حفظ تولید فعلی و ارتقاء آن را با رعایت کلیه استانداردهای مختلف هدف قرار داده است.

۱۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

انضباط مالی محور اعتماد بانکها به واحدهای تولیدی

اکوبورس: صالح آبادی گفت: تلاش بانک توسعه صادرات ایران تداوم حفظ تولید صادرات محور و ارائه خدمات این بانک در شکل های مختلف آن اعم از سرمایه در گردش، تامین مالی طرح توسعه، تخصیص تسهیلات با نرخ های مصوب، کمک به نقل و انتقالات ارزی از طریق صرافی توسعه صادرات است.

۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.