صفحه نخست »» شرکتها ۱۳:۴۲ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
با تشکیل مجمع عمومی فوق العاده صورت گرفت؛

افزایش سرمایه فولاد کاوه جنوب کیش طی دو مرحله تصویب شد

اکوبورس: با تشکیل مجمع عمومی فوق العاده شرکت فولاد کاوه جنوب کیش (سهامی عام)، هیات مدیره موفق به کسب مجوز افزایش سرمایه از 7 هزار میلیارد ریال به 15 هزار میلیارد ریال طی دو مرحله از سهامداران شد.
افزایش سرمایه فولاد کاوه جنوب کیش طی دو مرحله تصویب شد

به گزارش اکوبورس به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش (سهامی عام)، پس از انتشار آگهی رسمی در تاریخ 3 بهمن ماه 1397، این مجمع ساعت14روز چهارشنبه 17 بهمن ماه 1397 در محل سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو واقع در شهرک غرب تهران با حضور 02/ 91 درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی برگزار شد و هیات رئیسه اهداف افزایش سرمایه را تکمیل فاز 2 فولادسازی، تامین مخارج انجام شده در سنوات قبل بابت فاز 2 فولادسازی، تکمیل پروژه تاسیسات جانبی و زیرساخت و تکمیل پروژه آب شیرین کن عنوان کرد و منابع این افزایش سرمایه را از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران برشمرد.
مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در خصوص افزایش سرمایه از مبلغ 7 هزار میلیارد ریال به مبلغ 15 هزار میلیارد ریال طی دو مرحله تصمیم گیری نمود که بر این اساس در مرحله نخست افزایش سرمایه از مبلغ 7 هزار میلیارد ریال به مبلغ 11 هزار میلیارد ریال توسط مجمع به تصویب رسید و مقرر گردید هیات مدیره با توجه به مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار تهران از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی، افزایش سرمایه را عملی و ماده مربوطه را در اساسنامه اصلاح نماید. در همین راستا مصوب شد در مرحله دوم نیز افزایش سرمایه از مبلغ 11 هزار میلیارد ریال تا مبلغ 15 هزار میلیارد ریال از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی، تصویب و به هیات مدیره تفویض اختیار نمود تا ظرف مدت 2 سال طی یک یا چند مرحله افزایش سرمایه انجام و اصلاح ماده مربوطه در اساسنامه را پس از اخذ مجوز از سازمان بورس اوراق بهادار تهران عملیاتی نماید.
امید می رود با تحقق این افزایش سرمایه، فاز دو فولادسازی به ظرفیت یک میلیون و 200 هزار تن که اکنون دارای پیشرفت فیزیکی 61 درصدی است، تا پایان سال 1398 وارد تست های سرد و گرم شود و بیلت تولیدی آن از سال 1399 وارد بازار گردد.
همچنین این افزایش سرمایه در راستای سرعت بخشیدن به تکمیل تاسیسات جانبی و زیرساخت که تاکنون پیشرفت فیزیکی 63 درصدی را نشان می دهد و نیز تکمیل پروژه آب شیرین کن که تاکنون 92 درصد پیشرفت فیزیکی داشته، تاثیر بسزایی خواهد داشت.
شایان ذکر است افزایش سرمایه زمانبر بوده و تا برگزاری مجمع عادی سالیانه ثبت نمی شود. بر این اساس به حق تقدم سهام، سود تعلق نخواهد گرفت.

برچسب ها بورس ،
اخبار مرتبط
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.