صفحه نخست » شرکتها ۱۷:۰۲ ۱۳۹۷/۱۱/۱۷

واگذاری اسناد املاک علوی در بهشهر

اکوبورس: رییس بنیاد مستضعفان گفت : 700 فقره سند املاک بنیاد علوی امروز در بهشهر واگذار شد و تلاش داریم تا این تعداد افزایش یابد.
واگذاری اسناد املاک علوی در بهشهر

به گزارش اکوبورس، رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی عصر امروز در مراسم واگذاری اسناد املاک بنیاد علوی در مسجد قائم پایین بهشهر با اشاره به واگذاری 700 فقره سند املاک بنیاد علوی در این شهرستان گفت : تلاش می کنیم تا این تعداد افزایش یابد.
سعیدی کیا با بیان اینکه طرح اهداء اسناد علوی در راستای فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر تعیین تکلیف املاک علوی در استان‌ها و واگذاری آن به افراد بی‌بضاعت به اجرا درآمده است ، اعطاء تسهیلات یارانه ای روستایی، وام های بنیاد علوی و بانک سینا برای اشتغالزایی و توانمندسازی را از مولفه های این طرح برشمرد.
به گفته وی ؛ 700 فقره اسناد املاک علوی در بهشهر ، با 129 هزار متر مربع و به ارزش 375 میلیارد ریال به افراد واجد شرایط این شهرستان واگذار شد.
املاک علوی زمین‌هایی است که در دوره پهلوی اول و دوم از مالکان آن گرفته شد و پس از انقلاب در اختیار بنیاد مستضعفان قرار گرفت که بر اساس تصمیم هیات امنای بنیاد ، در اواخر سال 1391، این اسناد برای افرادی که زیر پوشش نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی هستند ، رایگان صادر می‌شود.

برچسب ها
اخبار مرتبط

بانک توسعه تعاون با کاهش هزینه عملیاتی به متوسط کارآیی و اثربخشی مطلوب سازمانی دست‌یافته است

اکوبورس: امیر میرشفیعی رئیس اداره برنامه‌ریزی و مدیریت عملکرد صبح امروز در کارگاه آموزشی دوروزه مدیران ستادی و استانی ضمن تحلیل عوامل موثر بر متوسط کار آیی و اثربخشی بانک، این شاخص‌ها را از مناظر مالی، مشتری گرایانه، رشد و یادگیری و فرآیندهای عملیاتی بررسی کرد.

۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

بررسی راهکارهای توسعه همکاری های دو جانبه در جلسه مشترک ارتباطات زیرساخت و پست بانک

اکوبورس: به منظور توسعه همکاری های فی مابین پست بانک ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت در راستای فعالیت های این بانک به عنوان بانک تخصصی حوزه ict جلسه مشترک هیئت مدیره در پست بانک ایران تشکیل شد.

۱۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

گام بلند زیست محیطی ذوب آهن اصفهان

اکوبورس: ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد در کشور ،در سالی که از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «رونق تولید» نام گذاری شده،حفظ تولید فعلی و ارتقاء آن را با رعایت کلیه استانداردهای مختلف هدف قرار داده است.

۱۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ادامه مطلب

انضباط مالی محور اعتماد بانکها به واحدهای تولیدی

اکوبورس: صالح آبادی گفت: تلاش بانک توسعه صادرات ایران تداوم حفظ تولید صادرات محور و ارائه خدمات این بانک در شکل های مختلف آن اعم از سرمایه در گردش، تامین مالی طرح توسعه، تخصیص تسهیلات با نرخ های مصوب، کمک به نقل و انتقالات ارزی از طریق صرافی توسعه صادرات است.

۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ ادامه مطلب
مجله تصویری
ارسال دیدگاه
 • علی احمدی
  20 دقیقه قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
  • ویدا محمدی
   10 دقیق قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • بنیامین محمدی
   3 ماه قبل
   لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
 • دانیال
  1سال قبل
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.