اکوبورس: رییس بنیاد مستضعفان گفت : 700 فقره سند املاک بنیاد علوی امروز در بهشهر واگذار شد و تلاش داریم تا این تعداد افزایش یابد.
واگذاری اسناد املاک علوی در بهشهر

به گزارش اکوبورس، رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی عصر امروز در مراسم واگذاری اسناد املاک بنیاد علوی در مسجد قائم پایین بهشهر با اشاره به واگذاری 700 فقره سند املاک بنیاد علوی در این شهرستان گفت : تلاش می کنیم تا این تعداد افزایش یابد.
سعیدی کیا با بیان اینکه طرح اهداء اسناد علوی در راستای فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر تعیین تکلیف املاک علوی در استان‌ها و واگذاری آن به افراد بی‌بضاعت به اجرا درآمده است ، اعطاء تسهیلات یارانه ای روستایی، وام های بنیاد علوی و بانک سینا برای اشتغالزایی و توانمندسازی را از مولفه های این طرح برشمرد.
به گفته وی ؛ 700 فقره اسناد املاک علوی در بهشهر ، با 129 هزار متر مربع و به ارزش 375 میلیارد ریال به افراد واجد شرایط این شهرستان واگذار شد.
املاک علوی زمین‌هایی است که در دوره پهلوی اول و دوم از مالکان آن گرفته شد و پس از انقلاب در اختیار بنیاد مستضعفان قرار گرفت که بر اساس تصمیم هیات امنای بنیاد ، در اواخر سال 1391، این اسناد برای افرادی که زیر پوشش نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی هستند ، رایگان صادر می‌شود.

نظر شما: